PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEJ LIGI JU-JITSU

  • 02.03.2022, 14:48 (aktualizacja 02.03.2022, 14:51)
  • tu
PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEJ LIGI JU-JITSU

Podziel się:

Oceń:

(Katowice, Żarki Letnisko) W pierwszy weekend grudnia ub. r. odbyły się Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ju-jitsu Sportowym. Organizatorem turnieju był klub Roan Fight Club Katowice, pod patronatem Śląskiego Związku Ju-Jitsu. Podczas zawodów podsumowano również Ogólnopolską Ligę Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym za rok 2021. Zawodnicy którzy spełnili wymogi regulaminu otrzymali dedykowane medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. Wśród nagrodzonych byli również zawodnicy klubu Musashi Żarki Letnisko Kuba Kulak oraz Wojtek Trefuń.

W pierwszy weekend grudnia ub. r. odbyły się Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ju-jitsu Sportowym za nami. Organizatorem turnieju był klub Roan Fight Club Katowice, pod patronatem Śląskiego Związku Ju-Jitsu. Podczas zawodów podsumowano również Ogólnopolską Ligę Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym za rok 2021. 
Zawodnicy którzy spełnili wymogi regulaminu otrzymali dedykowane medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. Wśród nagrodzonych byli również zawodnicy klubu Musashi Żarki Letnisko Kuba Kulak oraz Wojtek Trefuń. Ten pierwszy w kategorii U14 zdobył dwa złote i srebrny medal. A Wojtek Trefuń w klasyfikacji za rok 2021 w Ogólnopolskiej lidze dzieci i młodzieży w kategorii U16 zdobył 2 razy złoto w odmianie fighting i ne-waza. 
(tu), foto: profil na FB Musashi Żarki Letnisko

tu

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe