UDANY START ZAWODNIKÓW KICKBOXING MAŁPKA ZAWIERCIE W I OTWARTYCH MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA W KICKBOXINGU

  • 19.12.2021, 14:24
  • Tomasz Urbański
UDANY START ZAWODNIKÓW KICKBOXING MAŁPKA ZAWIERCIE W I OTWARTYCH MISTRZOSTWACH…

Podziel się:

Oceń:

(Katowice, Zawiercie) W niedzielę 17 października pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu w Katowicach. Organizatorami tego wydarzenia byli Roan Fight Club Katowice i SKB Beskid Dragon. Z klubu Kickboxing Małpka Zawiercie udział w zawodach wzięła czwórka młodych zawodników, Nicola Langner, Jakub Szpala, Zuzanna Lipowicz oraz Kacper Kijas.

W niedzielę 17 października pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kickboxingu w Katowicach. Organizatorami tego wydarzenia byli Roan Fight Club Katowice i SKB Beskid Dragon. Z klubu Kickboxing Małpka Zawiercie udział w zawodach wzięła czwórka młodych zawodników, Nicola Langner, Jakub Szpala, Zuzanna Lipowicz oraz Kacper Kijas. Prestiż i ranga zawodów stały się motywacją do walki o medale i uznanie w oczach sędziów. W Katowicach zawodnicy z Zawiercia udowodnili, że mogą wiele, a nawet jeszcze więcej. Nicola Langner oraz Jakub Szpala wygrali rywalizację w Semi Contact. Jakub Szpala zdobył jeszcze złoto w Kick Light. Natomiast Zuzanna Lipowicz zajęła drugie miejsca w Light Contact oraz Kick Light. A Kacper Kijas również był drugi w Kick Light.

Medale zdobyli:

Nicola Langner - 1 miejsce Semi Contact

Jakub Szpala - 1 miejsce Semi Contact

Jakub Szpala - 1 miejsce Kick Light

Zuzanna Lipowicz - 2 miejsce Light Contact

Zuzanna Lipowicz - 2 miejsce Kick Light

Kacper Kijas - 2 miejsce Kick Light

(tu), foto: profil na FB Kickboxing Małpka Zawiercie

Tomasz Urbański

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe