Taekowndo: WOREK MEDALI DLA ZAWODNIKÓW KICKBOXING MAŁPKA ZAWIERCIE W 27. MISTRZOSTWA POLSKI W TAEKWONDO

  • 18.12.2021, 14:20 (aktualizacja 18.12.2021, 14:24)
  • Tomasz Urbański
Taekowndo: WOREK MEDALI DLA ZAWODNIKÓW KICKBOXING MAŁPKA ZAWIERCIE W 27.…

Podziel się:

Oceń:

(Częstochowa, Zawiercie) Pod koniec października odbyły się 27. Mistrzostwa Polski w Taekwond. W Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej. Do zawodów zgłosiło się 510 zawodników i zawodniczek oraz 51 sędziów z 23 klubów z całej Polski, w tym zawodnicy Kickboxing Małpka Zawiercie. Organizatorami turnieju był Klub Sportowy „Orient”, Związek Sportowy „Polska Unia Taekwon-do” oraz Urząd Miasta Częstochowy.

Pod koniec października odbyły się 27. Mistrzostwa Polski w Taekwond. W Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej. Do zawodów zgłosiło się 510 zawodników i zawodniczek oraz 51 sędziów z 23 klubów z całej Polski, w tym zawodnicy Kickboxing Małpka Zawiercie. Organizatorami turnieju był Klub Sportowy Orient”, Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do” oraz Urząd Miasta Częstochowy. Rozegrane zostaną zawody we wszystkich grupach wiekowych: dzieci młodszych i starszych, młodzików, kadetów, juniorów i seniorów.

W konkurencjach:

Dzieci (2015, 2014) techniki szybkościowe (ap chagi kopane od spodu), techniki specjalne, układy formalne tradycyjne i dowolne, konkurencja sprawnościowa soft stick,

Dzieci (2013, 2012) techniki szybkościowe (ap chagi kopane od spodu), techniki specjalne, układy formalne tradycyjne i dowolne, konkurencja sprawnościowa soft stick lub touch-contact.

Młodzicy (2011, 2010, 2009) techniki szybkościowe (dollyo chagi), techniki specjalne, układy formalne tradycyjne i dowolne, konkurencja sprawnościowa soft stick lub touch-contact.

Kadeci (2008, 2007, 2006) walki w formule semi-contact, light-contact, techniki specjalne, układy formalne dowolne i tradycyjne

Juniorzy (2005, 2004, 2003) walki w formule semi-contact, light-contact, techniki specjalne, układy formalne dowolne i tradycyjne

Seniorzy (2002 i starsi) walki w formule semi-contact, light-contact, układy formalne dowolne i tradycyjne.

Julia Rynka wygrała rywalizację w konkurencjach semi – contact oraz tempówki, a Kuba Kijas zajął dwa pierwsze miejsca w konkurencjach soft stick oraz techniki specjalne. Na pozycjach medalowych uplasowali się jeszcze Jakub Rynka, Jan Chłosta, Damian Głowacki, Nicola Langner oraz Emilia Baran. Wszystkich zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zawodnach.

Medale zdobyli:

Julia Rynka - I miejsce semi - contact

Julia Rynka - I miejsce tempówki

Kuba Kijas - I miejsce soft stick

Kuba Kijas - I miejsce techniki specjalne

Jakub Rynka - II miejsce soft stick

Jan Chłosta - III miejsce soft stick

Jan Chłosta - III miejsce tempówki

Damian Głowacki - III miejsce soft stick

Nicola Langner - I miejsce semi - contact

Nicola Langner - III miejsce techniki specjalne

Emilia Baran - I miejsce soft stick

Emilia Baran - III miejsce tempówki

(tu), foto: profil na FB Kickboxing Małpka Zawiercie

Tomasz Urbański

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe