KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM I POBICIE NIE UJDĄ MU NA SUCHO

  • 19.11.2021, 12:01
  • es

Podziel się:

Oceń:

(Zawiercie) Policja zatrzymała młodego zawiercianina, który blisko przed rokiem dopuścił się włamania i kradzieży do kilku garaży. To nie jedyny występek, jaki ma na swoim koncie 26-letni mężczyzna. Pod koniec grudnia 2020 został on tymczasowo aresztowany.

W lutym 2020 roku w Zawierciu miało miejsce włamanie do trzech blaszanych garaży, z których skradziono między innymi elektronarzędzia. Policja ustaliła sprawcę, którym okazał się znany funkcjonariuszom 26-latek.

Oprócz tego w grudniu młody zawiercianin razem z innym mężczyzną wtargnęli do mieszkania i pobili znajdujące się tam osoby. Obaj zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Sąd zdecydował, że 26-latek trafi na trzy miesiące do aresztu.
- Kradzież z włamaniem jest przestępstwem zagrożonym karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Za zakłócenie miru domowego Kodeks karny przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Za pobicie sprawcy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – wylicza zawierciańska policja. (es)

es

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe