MIESZKAŃCY MOGĄ UBIEGAĆ SIĘ O ŚRODKI NA WYMIANĘ PIECA

  • 24.09.2021, 12:00 (aktualizacja 25.09.2021, 10:54)
  • Es
MIESZKAŃCY MOGĄ UBIEGAĆ SIĘ O ŚRODKI NA WYMIANĘ PIECA

Podziel się:

Oceń:

(Myszków) Do 19 października myszkowianie mają czas na złożenie wniosku o przyznanie pomocy finansowej na wymianę pieca węglowego. Stary kocioł będzie można wymienić na kocioł gazowy, pelletowy lub powietrzną pompę ciepła.

W połowie września Urząd Miasta w Myszkowie ogłosił nabór wniosków o przyznanie grantu na wymianę pieców węglowych. Projekt o nazwie „Granty – wymiana pieców c.o. w Myszkowie” współfinansowany będzie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (RPO WSL) w formule grantowej, w ramach Osi Priorytetowej IV Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna, Działania 4.6 Czyste powietrze, Poddziałanie 4.6.1 Czyste powietrze – konkurs.

Mieszkańcy mogą składać wnioski od 17 września. Nabór zakończy się 19 października o godzinie 9.00. Dokumenty należy składać w Urzędzie Miasta w biurze podawczym. Wzór wniosku oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej miastomyszkow.pl. (es) Foto: UM Myszków

Es

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe