ADOPTUJ MNIE!

  • 04.06.2021, 07:00
  • es
ADOPTUJ MNIE! Dante
(Zawiercie) Każda istota potrzebuje domu, bezpieczeństwa, bliskości i miłości. Swojego miejsca na ziemi, kogoś bliskiego obok. Dotyczy to zarówno ludzi, jak i naszych braci mniejszych. W zawierciańskim schronisku mieszka wiele czworonogów – psów i kotów – których codzienność wypełniona jest smutkiem i tęsknotą za swoją Panią lub Panem. Można zaadoptować zwierzaka, diametralnie odmieniając jego pieski los.

Pamiętajmy o tym, że posiadanie pupila to nie tylko zabawa i przyjemności. To codzienna opieka i obowiązek, do którego należy podchodzić odpowiedzialnie. Jeśli ktoś lubi psy i koty, ale z różnych względów nie może sobie pozwolić na przygarnięcie zwierzaka ze schroniska, może pomagać w inny sposób: zostać wirtualnym opiekunem (wystarczy przekazać darowiznę w dowolnej kwocie – choćby 5 lub 10 złotych); przekazać 1% swojego podatku; kupić charytatywny kubek lub (najczęściej w okolicach grudnia) nabyć kalendarz ścienny, w którym wykorzystano zdjęcia z podopiecznymi Schroniska Dla Zwierząt w Zawierciu. Co jakiś czas organizowane są też inne akcje np. „Świąteczna paczka dla bezdomniaczka”.
Aby otrzymywać informacje na temat schroniska na bieżąco (np. poznać możliwości wsparcia zwierzaków), warto śledzić na Facebooku fanpage „Schronisko Dla Zwierząt w Zawierciu” oraz zaglądać na stronę www.schroniskozawiercie.com. W sprawie adopcji czworonogów można dzwonić pod numer 730-505-255 lub 515-131-350.
(es) Foto: Schronisko Dla Zwierząt w Zawierciu

es

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe