MIESZKANIEC PODZAMCZA W FINALE MISTERA DOLNEGO ŚLĄSKA

  • 20.05.2021, 17:17
  • ps
MIESZKANIEC PODZAMCZA W FINALE MISTERA DOLNEGO ŚLĄSKA Magdalena Górska
Dawid Knera to 22-letni mieszkaniec Podzamcza i student psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Kilka tygodni temu Dawid dostał się na konkurs Mistera Dolnego Śląska, który odbędzie się na Stadionie Wrocław 18 września. Samo dostanie się na galę finałową konkursu jest dużym osiągnięciem. Zapytaliśmy mieszkańca Podzamcza o udział w tym wyjątkowym konkursie. Ten artykuł ukazał się w Kurierze Zawierciańskim z 18-09-2020

Jak mówi Dawid Knera, to jego pierwszy konkurs na mistera. Na swój pierwszy konkurs tego  typu mieszkaniec Podzamcza pojedzie na Galę Finałową „Miss i Mister Dolnego Śląska” do Wrocławia. Gala odbędzie się na jednym z największych stadionów w Polsce – Stadionie Wrocław. Jak mówi Dawid Knera, który weźmie udział w konkursie, warunkiem nie było bycie mieszkańcem województwa dolnośląskiego – stąd jego obecność na wrocławskiej gali. 
22-letni mieszaniec Podzamcza twierdzi, że pomysł na udział w konkursie zrodził się w wyniku rozwoju jego zainteresowań: „-Zacząłem interesować się modelingiem i chciałem spróbować swoich sił w konkursie”.
Podczas gali finałowej w konkursie na mistera dolnego śląska weźmie udział 16 mężczyzn, chociaż zgłoszenia do konkursu złożyło kilka razy więcej osób. „-Dostanie się na galę finałową konkursu na mistera dolnego śląska nie było proste, konkurencja była duża. Musiałem przesłać całe portfolio zdjęciowe oraz spełnić szereg wymagań, przykładowo wzrost, stan wolny czy obywatelstwo Polskie. Nie mam żadnych oczekiwań wobec konkursu, samym sukcesem jest dla mnie udział w nim i dostanie się do finału” – zaznacza Dawid Knera. 

Czym interesuje się młody mieszkaniec Podzamcza? „-Najbardziej interesuje się treningiem siłowym, trenuje już 6 rok, natomiast inne formy aktywności fizycznej, takie jak bieganie, jazda na rowerze czy boks, również sprawiają mi niezmierną przyjemności” – wylicza finalista gali. 
Gala finałowa konkursu odbywa się 18 września, tego samego dnia odbędzie się również konkurs na miss dolnego śląska. Sam udział w gali finałowej konkursu we Wrocławiu jest dużym sukcesem Dawida, dlatego gratulujemy i życzymy powodzenia. 
(ps) Foto: Magdalena Górska

ps

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe