ARTYSTYCZNA OFERTA PORAJSKIEGO OŚRODKA KULTURY

  • 03.02.2021, 15:41
  • es
ARTYSTYCZNA OFERTA PORAJSKIEGO OŚRODKA KULTURY
(Poraj) Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego zaprasza do udziału w różnorodnych zajęciach i warsztatach nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorosłych mieszkańców. W sierpniu odbyły się warsztaty ceramiczne. Poprowadziła je Zofia Chwastek, instruktor ds. plastycznych GOK.

Warsztaty ceramiczne dla dorosłych odbyły się w piątek, 14 sierpnia. Uczestnicy tworzyli z gliny miseczki, wazony, doniczki ozdobne i dekoracyjne figurki. Warsztaty prowadziła Zofia Chwastek, która służyła pomocą i radą.
- Wszyscy zgodnie potwierdzili, że zabawa z gliną dostarczyła im wiele wrażeń a powstałe, własnoręcznie zrobione przedmioty staną się niewątpliwie źródłem satysfakcji dla autora! – przekazuje Gminny Ośrodek Kultury w Poraju.

Przedmioty wykonane przez uczestników warsztatów zostaną wypalone i będzie można je odebrać pod koniec września. 
(es) Foto: GOK Poraj

es

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe