POSZUKIWANI NIE UKRYLI SIĘ PRZED MYSZKOWSKĄ POLICJĄ

  • 31.12.2020, 13:37
  • red

(Myszków, Częstochowa) Policjanci zatrzymali poszukiwanego za przestępstwo przeciwko rodzinie. Myszkowianin zgodnie z wyrokiem sądu miał odbyć karę więzienia. Sąd Rejonowy w Myszkowie wydał nakaz doprowadzenia go do zakładu karnego. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, jednak na próżno. W piątkowy ranek, 17 lipca kryminalni z Myszkowa zapukali do drzwi mężczyzny. Jeszcze tego samego dnia 45-latek trafił do zakładu karnego. W więzieniu spędzi najbliższe miesiące.
Bardzo podobna sytuacja miała miejsce kilka dni później. W niedzielę, 19 lipca policjanci zatrzymali w Częstochowie 35-latka, który miał odbyć zaległy wyrok za przestępstwo przeciwko rodzinie.
Sąd Rejonowy w Częstochowie wydał za mężczyzną list gończy. Myszkowscy policjanci z wydziału kryminalnego otrzymali informację, że poszukiwany może znajdować się w Częstochowie. Weszli do wskazanego mieszkania, gdzie znaleźli poszukiwanego. 35-letni mężczyzna był zaskoczony widokiem mundurowych. Został zatrzymany i doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zaległy wyrok.
 

red

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe