Zależy Ci na powietrzu, którym oddychasz? Zgłoś się do projektu VAPE Myszków już dziś!

  • 09.11.2020, 10:09
  • Jaroslaw Mazanek
VAPE (Virtual Air Pollution Experience) to międzynarodowy projekt naukowy realizowany na terenie Myszkowa, którego celem jest poprawa jakości myszkowskiego powietrza. 

 

Poszukujemy ochotników i ochotniczek, którzy chcieliby:

1. Na najbliższe 3 lata bezkosztowo zamontować na swojej posesji elektroniczny czujnik jakości powietrza.

2. W ciągu najbliższych 3 lat wziąć udział w sześciu badaniach opinii za pośrednictwem telefonu, Internetu lub listownie (za symboliczne wynagrodzenie).

Aby się zgłosić wystarczy wypełnić krótki formularz:

➡️ https://forms.gle/PngE6RwqYz79j4SS7

 

Projekt VAPE tworzy interdyscyplinarny zespół naukowców, składający się z psychologów pracujących w technologii wirtualnej rzeczywistości w Instytucie Psychologii PAN, informatyków społecznych z Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, ekonomistów i badaczy społecznych z Uniwersytetu Warszawskiego oraz badaczy jakości powietrza z Norweskiego Instytutu Badań Jakości Powietrza (NILU). Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://vape.edu.pl/

Jaroslaw Mazanek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe