NAJŁADNIEJSZE MISIE NAGRODZONE!

  • 22.10.2020, 15:10 (aktualizacja 22.10.2020, 15:14)
  • red
NAJŁADNIEJSZE MISIE NAGRODZONE! GOK Poraj
We wtorek 21 lipca przed Gminnym Ośrodkiem Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju odbyło się wręczenie nagród autorom najładniejszych prac w Gminnym Konkursie Plastycznym dla Dzieci na Najładniejszy Portret Misia/Najładniejszego Ulepionego Misia.

W pięknych okolicznościach przyrody mieliśmy przyjemność spotkać się z laureatami konkursu plastycznego na najładniejszego misia. W oficjalnym wręczeniu nagród, na placu przed GOK, udział wzięła również wójt Gminy Poraj – Katarzyna Kaźmierczak, która wraz z dyrektor GOK Magdaleną Ryziuk-Wilk, wręczała nagrody małym artystom.
Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: I – 5-6 latki i II – kl. I-III SP i miał charakter online – uczestnicy przesyłali wyłącznie zdjęcia przygotowanych przez siebie prac, które przedstawiały portret lub figurkę misia (lub ulubionej przytulanki).
Jury w składzie: Barbara Pińczyńska – artysta plastyk, Klaudia Zalega – plastyk i Ewelina Kustra – plastyk przyznało następujące nagrody:

PORTRET MISIA/PRZYTULANKI:
- kategoria 5-6 latki: I miejsce – Alicja Kocznur (6 lat), II miejsce – Zuzanna Czerwik (5 lat), III miejsce – Marcelina Klimczyk (6 lat);
- kategoria kl. I-III SP: I miejsce – Julia Kamińska (7 lat), II miejsce Nina Matyja (8 lat), III miejsce – Maja Szlachta (7 lat), wyróżnienia: Karolina Dębska (7,5 lat), Kinga Boroń (8 lat), Fabian Kuziorowicz (7 lat);

FIGURKA MISIA/PRZYTULANKI
- kategoria 5-6 latki: I miejsce – Alicja Niemczyk (5 lat), II miejsce – Nikodem Haładus (5 lat);
- kategoria kl. I-III SP: I miejsce – Aleksandra Gajzner (7 lat), II miejsce – Julia Matyja (9 lat).
Wszystkie dzieci otrzymały kolorowe książeczki i słodkie, uwielbiane przez dzieci, misie Haribo. Były gratulacje i „żółwik”.
Na zakończenie wójt Gminy Poraj – K. Kaźmierczak i dyrektor GOK – M. Ryziuk-Wilk złożyły dzieciom życzenia wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji i zachęciły do brania udziału w konkursach organizowanych przez GOK. Małym artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Materiał przygotowany przez GOK Poraj

red

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe