MIESIĄC NA ZAPOZNANIE SIĘ Z PROJEKTEM STUDIUM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO MIASTA

  • 28.08.2020, 13:55
MIESIĄC NA ZAPOZNANIE SIĘ Z PROJEKTEM STUDIUM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO MIASTA
(Myszków) Od wtorku, 4 sierpnia zainteresowani będą mogli zapoznać się z projektem studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Myszkowa wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. W połowie sierpnia odbyć się ma publiczna dyskusja nad treścią dokumentu, z kolei do 24 września będzie można przesyłać uwagi do projektu.

Z projektem studium będzie można zapoznać się w Urzędzie Miasta w sali 106 (pierwsze piętro) od 4 sierpnia do 3 września (poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 10.00-13.00, wtorki w godzinach 14.00-17.00). Projekt dostępny będzie również w BIP.
- Informacje dotyczące rozwiązań projektu studium udzielane będą przez przedstawicieli zespołu projektowego wyłącznie po uprzednim umówieniu wizyty z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem telefonicznie pod nr tel.: 34 313 26 82 w.122 lub e-mailowo na adres: [email protected] – czytamy w obwieszczeniu opublikowanym w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Myszków.
Zaplanowano również publiczną dyskusję nad zapisami projektu. Ma się ona odbyć 18 sierpnia o godzinie 14.00 w Urzędzie Miasta w Sali Obrad (drugie piętro). Osoby, które będą chciały wziąć udział w dyskusji muszą zgłosić to wcześniej za pośrednictwem maila ([email protected]) lub telefonicznie (34 313 26 82 w.122).
Do projektu studium będzie można wnosić uwagi, korzystając z formularza dostępnego w Biuletynie Informacji Publicznej. W formularzu należy podać swoje imię i nazwisko/nazwę oraz adres zamieszkania/siedzibę do 24 września. Formularz z uwagami można wysłać tradycyjną pocztą na adres Urzędu Miasta (ul. Kościuszki 26) lub elektronicznie – przez ePUAP lub mailem na adres [email protected]kow.pl. 

(es) Foto: UM Myszków

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Myszkowianka
Myszkowianka 04.09.2020, 09:27
Dyskusja nad projektem ma się odbyć 18 sierpnia a artykuł ukazał się 28 sierpnia. Gratuluję Redakcji! Wypadałoby wcześniej informować Mieszkańców o tym co się dzieje w mieście, może więcej osób by się zainteresowało tematem.

Pozostałe