Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 15 lipca 2025 23:08
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Zakażenia po weselu w Żarkach

Podziel się
Oceń

Aż 7 osób zakażonych Covid-19 jednego dnia na terenie Powiatu Myszkowskiego to efekt wesela w Jurajskiej Perle w Żarkach. 5-cioro zarażonych to goście weselni, w tym matka pana lub panny młodej, położna myszkowskiego szpitala. Oraz ok. 70 gości weselnych na kwarantannie. Wg informacji PSSE w Myszkowie z 19 sierpnia, godz. 10:30 w powiecie myszkowskim przybyło jednego dnia 7 zakażonych: 1 w Żarkach, 4- gmina Poraj, 2-gmina Niegowa. Obowiązkową kwarantanną objętych jest obecnie 127 osób. Najwięcej w Myszkowie (58) gminie Poraj -27 i gm. Koziegłowy- 22 osoby. Jedna osoba, mieszkaniec Myszkowa przebywa w szpitalu. (red)


Napisz komentarz

Komentarze

dd 24.08.2020 06:49
No straszne to poprostu, przejdą bezobjawowo i po temacie. Ogarnijcie się ludzie. Jaka pandemia? W sklepach nie ma, a na weselach i w kopalniach jest?

Kaśka 22.08.2020 19:42
I co z tego wesela będą pamiętać goście, że byli na kwarantannie! Zamiast poczekać do przyszłego roku to na siłe robią wesela na 80 osob.

Ania 28.08.2020 11:15
To pomyśl jakbyś miała już wszystko gotowe, wszystko zarezerwowane. Nie wszystkie zadatki da się odzyskać przy przełożeniu. W telewizji nie powiedzą, że setka wesel w ten weekend odbyła się, na których nie było koronawirusa. Pozdrawiam

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mama 4 latkaTreść komentarza: „Dobre bo Polskie” kpina. Za używanie zakazanych powinna być kara wysoka! Powinno być zakazane używanie na raz aż 8 pestycydów w jednym produkcie. Na śniadanie dżem z polskich truskawek z 12 pestycydami i jabłko z 9 pestycydami do obiadu sałatka z 8 pestycydami na deser czereśnie z 8 pestycydami a na kolację papryka z pięcioma pestycydami. Koszmar 😡 czy rolnicy mają świadomość jak trują? A my na to pozwalamy jako konsumenci! W Zielonym Ładzie jest ograniczenie używania pestycydów!Data dodania komentarza: 12.07.2025, 10:48Źródło komentarza: Najwięcej pestycydów – aż osiem – wykryto w CZEREŚNIACH z POLSKIAutor komentarza: SztyrlicTreść komentarza: Proponuje zainstalować im jeszcze wrotki, narty wodne i płetwy, bo jak by co to stawy jeszcze mamy - a tam same cuda i dziwy......Data dodania komentarza: 11.07.2025, 22:50Źródło komentarza: MYSZKÓW. STRAŻNICY MIEJSCY PATROLUJĄ MIASTO NA ROWERACH. ZDJĘCIEAutor komentarza: KamilaTreść komentarza: Kupiłam z Grecji były pyszne i wychodzi na to, że zdrowszeData dodania komentarza: 10.07.2025, 11:41Źródło komentarza: Najwięcej pestycydów – aż osiem – wykryto w CZEREŚNIACH z POLSKIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: 😍🏍️😍Data dodania komentarza: 3.07.2025, 20:48Źródło komentarza: 50 lat kultowej Hondy Gold Wing! Jubileuszowy złoty Gold Wing w naszej redakcji!Autor komentarza: AgaTreść komentarza: Kupiona👍pięknie wydana i fajne przepisyData dodania komentarza: 3.07.2025, 20:47Źródło komentarza: Grecja dla zielonychAutor komentarza: DominikaTreść komentarza: Szokujące info. To jest „Polska zdrowa żywność” to ja podziękuję za takie zdrowie 😡 rolnicy krytykują żywność z Ukrainy a sami nie lepsi. Idę do Biedry po czereśnieData dodania komentarza: 2.07.2025, 14:04Źródło komentarza: Najwięcej pestycydów – aż osiem – wykryto w CZEREŚNIACH z POLSKI
Reklama
Reklama
Reklama