Gotowy parking w SP nr 5 w Myszkowie

  • 29.06.2020, 17:52
  • J
Gotowy parking w SP nr 5 w Myszkowie

Podziel się:

Oceń:

Szkoła Podstawowa nr 5 w Myszkowie jest największą podstawówką w powiecie myszkowskim. Do szkoły wielu rodziców przywozi swoje dzieci samochodami i mają problemy z parkowaniem. Przed szkołą jest mało miejsc parkingowych. Są one wykorzystywane też przez mieszkańców okolicznych bloków. Rano i w godzinach gdy kończą się lekcje jest bardzo duży ruch i jest ciasno.

Teraz z oczywistych powodów jest spokojnie, chociaż miejsca parkingowe przed wejściem do szkoły są zajęte przez mieszkańców bloków.
To już powinna być przeszłość. Szkoła  ma już  swój wewnętrzny parking. Jest miejsca na ponad trzydzieści  samochodów. Zakończono budowę parkingu. W nowym roku szkolnym będzie można z niego korzystać. (J)

J

Zdjęcia (10)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe