Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama DE MOTOS: ODZIEŻ I AKCESORIA MOTOCYKLOWE
sobota, 18 lipca 2026 03:33
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

II JU-JITSU SILESIAN OPEN

(Katowice) 01.06.2019 r. w Hali sportowej MOSiR Katowice odbył się międzynarodowy turniej „II Ju-Jitsu Silesian Open”, w którym wzięło udział 40 klubów z kraju i z zagranicy i niemalże 300 zawodników z całej Europy. W turnieju nie mogło oczywiście zabraknąć również Klubu Sztuk i Sportów Walki SHOGUN Żarki Letnisko.
Podziel się
Oceń

 

(Katowice) 01.06.2019 r. w Hali sportowej MOSiR Katowice odbył się międzynarodowy turniej „II Ju-Jitsu Silesian Open”, w którym wzięło udział 40 klubów z kraju i z zagranicy i niemalże 300 zawodników z całej Europy. W turnieju nie mogło oczywiście zabraknąć również Klubu Sztuk i Sportów Walki SHOGUN Żarki Letnisko.


 

W konkurencji fighting, w poszczególnych kategoriach, zawodnicy uplasowali się na następujących pozycjach:


 

Senior kat.-85kg Karol Sioła zdobywając złoty medal.


 

Senior kat.-77kg Daniel Szecówka zdobywając złoty medal.


 

Senior kat.-57kg Katarzyna Makieła zdobywając srebrny medal.


 

U18 kat.-57kg Katarzyna Makieła zdobywając srebrny medal.


 

U15 kat.-66kg Wojciech Trefuń zdobywając brązowy medal w konkurencji figthing oraz 4 miejsce w konkurencji Ne-Waza.


 

U12 kat.-46kg Aleksander Kudrys zdobywając dwa srebra w konkurencjach fighting i Ne-Waza.


 

U12 kat.-50kg Jakub Kulak zdobywając dwa srebra w konkurencjach fighting i Ne-Waza.


 

U10 kat.-38kg Wojciech Kciuk zdobywając w konkurencji fighting bez I fazy brązowy medal oraz w konkurencji Ne-waza srebrny medal.


 

Wszyscy zawodnicy stoczyli niezwykle wyczerpujące walki i jak zwykle nie zawiedli, pokazując się od jak najlepszej strony.(AB) Foto: Klubu Sztuk i Sportów Walki SHOGUN Żarki Letnisko


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Tak wyglądają te spółeczki z nazwą "Eco" w całej Polsce Data dodania komentarza: 15.07.2026, 20:32 Źródło komentarza: SĄD W CZĘSTOCHOWIE ZAKAZAŁ ZWOŻENIA ODPADÓW DO PORAJA. JADĄ DO SKARŻYSKA-KAMIENNIEJ? Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: A dlaczego nie ma bezpośredniej transmisji z gabinetu burmistrza? Durnota władzy nie zna granic. Data dodania komentarza: 15.07.2026, 20:20 Źródło komentarza: Publiczna transmisja z basenu w Żarkach. Pytamy naszych czytelników co o tym sądzą? Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Ale sukces? Przy idiotycznych cenach papierosów ludzie radzą sobie jak mogą. Tej walki policja nigdy nie wygra! A wystarczyłoby gdyby legalne ceny były dostosowane do zarobków większości Polaków a nie do zarobków polityków. Data dodania komentarza: 15.07.2026, 20:11 Źródło komentarza: MYSZKÓW. POLICJANCI ZAREKWIROWALI NA TARGOWISKU W ŻARKACH PRAWIE 60 TYSIĘCY NIELEGALNYCH PAPIEROSÓW I TYTOŃ Autor komentarza: M. Treść komentarza: W ramach sprostowania treści artykułu. Nie trzy, tylko dwa auta uczestniczyly w tym zdarzeniu. Kia podjechala tylko, aby przepakować rzeczy z opla! Data dodania komentarza: 10.07.2026, 20:14 Źródło komentarza: Kolizja Myszków-Żarki. Ruch wahadłowy Autor komentarza: ? Treść komentarza: A co to ma do Dorsa? Data dodania komentarza: 6.07.2026, 10:34 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: zse Treść komentarza: W Myszkowie każda z dróg wygląda jak zasieki przeciwpancerne. Najwyraźniej władze tego grajdoła coś wiedzą, no bo jak inaczej można wytłumaczyć te demolkę miasta za dziesiątki milionów.? Data dodania komentarza: 3.07.2026, 16:21 Źródło komentarza: Rowy przeciwpancerne w powiecie Zawierciańskim
Reklama
Reklama
Reklama