Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 6 czerwca 2026 01:11
Przeczytaj!
Reklama
Reklama 2
Reklama

Jak wycinano Kurator Bauer

(Myszków) W środę 3.10.2018 strażacy z PSP Myszków musieli wyciąć latarnię z reklamą wyborczą Urszuli Bauer. Zagrażała bezpieczeństwu. Silny wiatr jaki wiał tego dnia niebezpiecznie wykrzywił latarnię na wiadukcie w Myszkowie na drodze 793. Na latarni wisiała reklama wyborcza Urszuli Bauer kandydatki PiS w wyborach na burmistrza Myszkowa. Padła z latarnią.
Podziel się
Oceń

(Myszków) W środę 3.10.2018 strażacy z PSP Myszków musieli wyciąć latarnię z reklamą wyborczą Urszuli Bauer. Zagrażała bezpieczeństwu. Silny wiatr jaki wiał tego dnia niebezpiecznie wykrzywił latarnię na wiadukcie w Myszkowie na drodze 793. Na latarni wisiała reklama wyborcza Urszuli Bauer kandydatki PiS w wyborach na burmistrza Myszkowa. Padła z latarnią.

Stare latarnie na wiadukcie w Myszkowie rzeczywiście nie wyglądają najlepiej. Nieco krzywe, odrapane, ale stały. Aż do wietrznej wyjątkowo środy. Czy stan samej latarni, czy dopięty do niej baner reklamowy, który zadziałał jak żagiel? Prawdopodobnie obie przyczyny razem. Jedna z latarni nie wytrzymała naporu wiatru, wygięła się i zaczęła zwisać w stronę jezdni. Myszkowska Straż Miejska szybko zabezpieczyła teren, wiadukt na ponad godzinę był nieprzejezdny. Strażacy z PSP Myszków przy pomocy spalinowej piły tarczowej wykorzystywanej na przykład do rozcinania karoserii samochodów uczestniczących w wypadkach sprawnie najpierw podcięli latarnię, później ścinając ją całkowicie. Razem z Kurator Bauer. Latarnia i baner padły pięknie z hukiem, nie robiąc nikomu krzywdy, nie uszkadzając też barier jezdni. Perfekcyjna robota strażaków z Myszkowa.

Pozostałe latarnie z panią kurator jeszcze stoją. Podobnie jak latarnie z flagami narodowymi, nie wiedzieć czemu widzące od wiosny.

Filmik z wycinania Kurator Bauer zamieszczamy obok zdjęć. (JotM)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA Autor komentarza: zgred Treść komentarza: Najwyraźniej cierpicie na efekt poszczepienny, który rzucił wam się wam na oczy. Po szpricy oby tylko się tylko na tym skończyło. Bo te OSTATNIO masowe turboraki ... PRZERAŻAJĄ. Data dodania komentarza: 31.05.2026, 16:26 Źródło komentarza: Kopciuchy trują nie tylko zimą Autor komentarza: zdsa Treść komentarza: WYNOCHA NATYCHMIAST DO OKULISTY Data dodania komentarza: 31.05.2026, 15:47 Źródło komentarza: Kopciuchy trują nie tylko zimą
Reklama
Reklama
Reklama