Europoseł Jadwiga Wiśniewska "błysnęła" w Szkle Kontaktowym:

  • 13.09.2018, 12:36 (aktualizacja 28.08.2020, 15:21)
  • Jaroslaw Mazanek
szklo-kontaktowe.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jakie słowa Pan Poeta miał na myśli? (Bruksela i Koziegłowy) Wczorajsze Szkło Kontaktowe (12.09.18) pokazało w TVN24 nagranie z rozmowy z europosłami Prawa i Sprawiedliwości. Rozbawione towarzystwo właśnie wyszło z restauracji, coś tam z pewnością zjadło i wypiło. Co -nie wiemy- ale oczka, uśmiech i bełkoczący głos Europoseł Jadwigi Wiśniewskiej coś tu sugeruje. Prowadzący szkiełko też swoje sugestie mieli. Ale się przedstawicielka Suwerena zabawiła!

Dziennikarz próbował Europosłów PiS pytać o komentarz do słów Prezydenta RP w Leżajsku, gdzie Duda mówił, „wyemaginowanej wspólnocie”. „Zostawmy to”- mówiła J. Wiśniewska. Jeszcze lepsza jest jej pierwsza wypowiedź, którą wyróżniliśmy tytule: „Jakie słowa Pan Poeta miał na myśli? Ciekawe kogo Wiśniewska miała na myśli, tytułując go „poetę”? Andrzeja Dudę? Ten też na poetę nie wygląda. Ale kto jest w stanie zrozumieć Europosła PiS wychodzącego z restauracji... (JotM)

Jaroslaw Mazanek

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe