CO W SZAFIE…ROŚNIE?

  • 20.01.2013, 18:59
  • MyszPress
(Myszków) O tym mogli przekonać się myszkowscy policjanci, którzy w piątek 11 stycznia złożyli niezapowiedzianą wizytę bardzo pomysłowemu, jak się okazało, młodemu mieszkańcowi naszego miasta. 26-latek uprawę konopi indyjskich założył we własnym mieszkaniu w …turystycznej szafie.      

(Myszków) O tym mogli przekonać się myszkowscy policjanci, którzy w piątek 11 stycznia złożyli niezapowiedzianą wizytę bardzo pomysłowemu, jak się okazało, młodemu mieszkańcowi naszego miasta. 26-latek uprawę konopi indyjskich założył we własnym mieszkaniu w …turystycznej szafie.

 

Policjanci nie chcą zdradzić, w jaki sposób dowiedzieli się o domorosłym ogrodniku. Dość jednak powiedzieć, że zdobyte przez nich informacje okazały się trafne. W jednym z mieszkań w Myszkowie odkryli mini uprawę konopi indyjskich. W specjalnie zaadaptowanej turystycznej szafie, znajdującej się w pokoju 26-latka, funkcjonariusze odkryli cztery donice z roślinami. W trakcie przeszukania mieszkania znaleźli też niewielką ilość gotowego suszu roślinnego oraz wagę elektroniczną. - Wszystkie znalezione rzeczy, łącznie z szafą przystosowaną do uprawy roślin, zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu – mówi rzecznik myszkowskich mundurowych, starszy aspirant Magdalena Modrykamień. „Plantator” usłyszał już zarzuty. Nie wiadomo jak jego „ogrodnicze zdolności” oceni sąd, faktem jest, że 26-latkowi grozi nawet trzyletni pobyt w odosobnieniu. (rb)

 

MyszPress

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe