Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 3 lipca 2025 07:36
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

NIE PRZEPUŚCIŁ MOTOCYKLISTY

(Myszków) We wtorek, 18 października miał miejsce wypadek na drodze wojewódzkiej 793 w kierunku Żarek. Na wylocie ul. Sucharskiego, zderzyły się ze sobą Opel i motocykl marki Harley. Wypadek spowodował kierowca Opla, który wymusił pierwszeństwo przejazdu.
Podziel się
Oceń

(Myszków) We wtorek, 18 października miał miejsce wypadek na drodze wojewódzkiej 793 w kierunku Żarek. Na wylocie ul. Sucharskiego, zderzyły się ze sobą Opel i motocykl marki Harley. Wypadek spowodował kierowca Opla, który wymusił pierwszeństwo przejazdu.

 

Wypadek miał miejsce przed 16. Jadący z kierunku Żarek kierowca Opla nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i dosłownie wjechał na jadącego prawidłowo motocyklistę. Motocykl przewrócił się, ranny motocyklista został odwieziony do szpitala. Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu na DW 793, przez kilka godzin ruchem kierowali Policjanci. Dalsze czynności w sprawie prowadzi myszkowska Policja. Kierowcy byli trzeźwi. (MB)

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: DominikaTreść komentarza: Szokujące info. To jest „Polska zdrowa żywność” to ja podziękuję za takie zdrowie 😡 rolnicy krytykują żywność z Ukrainy a sami nie lepsi. Idę do Biedry po czereśnieData dodania komentarza: 2.07.2025, 14:04Źródło komentarza: Najwięcej pestycydów – aż osiem – wykryto w CZEREŚNIACH z POLSKIAutor komentarza: KarolTreść komentarza: S klasa wśród motocykli turystycznych ! Mam z Golda z 2012Data dodania komentarza: 2.07.2025, 10:38Źródło komentarza: 50 lat kultowej Hondy Gold Wing! Jubileuszowy złoty Gold Wing w naszej redakcji!Autor komentarza: ZykaTreść komentarza: Poruszająca rozmowa z matką Oskarka – na pogrzeb syna doprowadzona w kajdankach! https://www.youtube.com/watch?v=PuGeSy6OMFk - To najwieksze osiagniecie walecznych policjantów w tym roku. W Myszkowie kilka lat temu był podobny incydent. TU BARDZO POMOGŁA WASZA REDAKCJA- WIELKIE DZIEKI - ale czy ktoś z winowajców poniósł konsekwencje- moze warto powrócic do tej sprawy.Data dodania komentarza: 30.06.2025, 21:54Źródło komentarza: Kto postrzelił kobietę w Przybyszowie? Śledztwo w martwym punkcie. Prokuratura nie sprawdza plotki o strzelającym proboszczu!Autor komentarza: SlumTreść komentarza: Dziesięciu na jednego. Śmierć 32-latka po interwencji policji: https://www.youtube.com/watch?v=G5gynBLJKxQData dodania komentarza: 30.06.2025, 20:22Źródło komentarza: Kto postrzelił kobietę w Przybyszowie? Śledztwo w martwym punkcie. Prokuratura nie sprawdza plotki o strzelającym proboszczu!Autor komentarza: PrzerażonyTreść komentarza: Kolejna kompromitacja policji. Tu też strzelano, są trupy, a tu proszę: https://www.youtube.com/watch?v=QKdaW8z3s6w POWIEDZIEĆ "SKANDAL" TO NIE POWIEDZIEĆ NIC.Data dodania komentarza: 30.06.2025, 19:11Źródło komentarza: Kto postrzelił kobietę w Przybyszowie? Śledztwo w martwym punkcie. Prokuratura nie sprawdza plotki o strzelającym proboszczu!Autor komentarza: ZgredTreść komentarza: A tu macie drugą odsłonę tego skandalu: https://www.youtube.com/watch?v=5gFawT0aqFY Najwyraźniej marszałek doprowadzi do sankcji wobec policjantów. NO CO NIECH SIĘ CHŁOPAKI UCZĄ.Data dodania komentarza: 27.06.2025, 17:13Źródło komentarza: MYSZKOWSKI POLICJANT W CZASIE WOLNYM OD SŁUŻBY ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCĘ
Reklama
Reklama
Reklama