KTO POSPRZĄTA PO AKCJI „SPRZĄTANIA”?

  • 26.03.2010, 09:33
  • MyszPress
Chciałem zwrócić uwagę na sukces jakim okazała się akcja „Posprzątaj po swoim psie”, którą kilka miesięcy temu z pompą odtrąbił jako sukces burmistrz Myszkowa.  Sukces ten przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów akcji, czego dowodem jest załączone zdjęcie. Ja sprzątam po swoim psie, jestem ciekawy, kto posprząta tą wielką stertę g... Z poważaniem psiakupa:)

Chciałem zwrócić uwagę na sukces jakim okazała się akcja „Posprzątaj po swoim psie”, którą kilka miesięcy temu z pompą odtrąbił jako sukces burmistrz Myszkowa.  Sukces ten przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów akcji, czego dowodem jest załączone zdjęcie. Ja sprzątam po swoim psie, jestem ciekawy, kto posprząta tą wielką stertę g...

Z poważaniem psiakupa:)

 

Od redakcji: zdjęcie pojemnika –jak wyjaśnia nasz Czytelnik- zostało zrobione na ul. Skłodowskiej w Myszkowie jeszcze w lutym br. Teraz po pojemniku, jak i całej akcji Urzędu Miasta Myszkowa nie ma już w mieście śladu. Ale kupy na trawnikach zostają! (red)

MyszPress

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe