PIERWSZEGO BIEGU PO ZDROWIE W 2026 ROKU
W niedzielę 25 stycznia w chłodne zimowe przedpołudnie na kompleksie "Dotyk Jury" w Myszkowie odbył się "Bieg po zdrowie". Był to pierwszy w tym 2026 roku bieg z cyklu „Bieg po Zdrowie”, którego rozpoczął się właśnie XI edycja. Cykl ten jest już jedenastą edycją biegu w Myszkowie, w którym uczestnicy spotykali się na trasie biegu na kompleksie „Dotyk Jury”. Pierwszy w 2026 roku bieg zgromadził na start 55 chętnych amatorów biegów terenowych.
19.03.2026 21:48
1