Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
poniedziałek, 22 czerwca 2026 02:19
Przeczytaj!
Reklama
Reklama 2
Reklama

Kronika Policyjna i Straży

KRONIKA POLICYJNA I STRAŻY POŻARNEJ
KRONIKA POLICYJNA I STRAŻY POŻARNEJ
ZAPASY NA ŚWIĘTA? O tym, że produkty „choinkowego zagłębia” z gminy Koziegłowy są słynne w całej Polsce wiadomo nie od dziś. Wieść o ich atrakcyjności dotarła nawet do Gorzowa Wielkopolskiego i Wyszkowa. Dwaj mieszkańcy tych miejscowości próbowali z soboty na niedzielę, z jednego z magazynów w Siedlcu Dużym, wywieźć bez płacenia ponad 200 sztucznych drzewek. 12.11.2010 12:18
Reklama
Reklama
„ZNICZ” PŁONĄŁ SPOKOJNIE
„ZNICZ” PŁONĄŁ SPOKOJNIE
Trwająca cztery dni policyjna akcja „Znicz 2010” minęła w powiecie myszkowskim spokojnie. Większość kierowców podporządkowała się zmianom w organizacji ruchu drogowego i bezpiecznie dojechała do celu – podsumowują policjanci. 05.11.2010 10:37
Reklama
Reklama
DOSTANIE PO ŁAPACH, BO CHCIAŁ DAĆ W ŁAPĘ
DOSTANIE PO ŁAPACH, BO CHCIAŁ DAĆ W ŁAPĘ
Nawet do 10 lat więzienia grozi kierowcy, który usiłował wręczyć policjantom łapówkę w zamian za odstąpienie od ukarania go za przekroczenie prędkości. W trakcie dokładnej kontroli wyszło na jaw, że dodatkowo jechał na „podwójnym gazie”. 29.10.2010 09:31
Reklama
KRONIKA POLICYJNA I STRAŻY POŻARNEJ
KRONIKA POLICYJNA I STRAŻY POŻARNEJ
GŁUPICH NIE SIEJĄ… Czterech zatrzymanych kierowców jadących na „podwójnym gazie” to efekt tylko jednego dnia policyjnych kontroli na drogach powiatu myszkowskiego. Rekordzista miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 18.10.2010 11:52
Reklama
Reklama
KRONIKA POLICYJNA I STRAŻY POŻARNEJ
KRONIKA POLICYJNA I STRAŻY POŻARNEJ
MAMY CIĘ! Pięć osób poszukiwanych przez sąd zatrzymali w ciągu dwóch dni myszkowscy policjanci. Wszyscy zatrzymani zostali w ubiegłym tygodniu i trafili już do zakładów karnych. 08.10.2010 08:07
RAZ, DWA, TRZY…KRATY?
RAZ, DWA, TRZY…KRATY?
W ręce myszkowskich policjantów wpadł 23–latek, który kierował Fordem, pomimo orzeczonego wcześniej przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Okazało się też, że postanowienie sądu mężczyzna naruszył już po raz trzeci. 01.10.2010 10:02
Reklama
KRONIKA POLICYJNA I STRAŻY POŻARNEJ
KRONIKA POLICYJNA I STRAŻY POŻARNEJ
ŚMIERĆ NA TORACH 63 letni mężczyzna zginął w czwartek, 16 września pod kołami pociągu. Na leżącego na torach mężczyznę najechał pociąg towarowy jadący w kierunku Zawiercia. Do tragedii doszło krótko przed godziną 20.00, na odcinku pomiędzy Nową Wsią, a Myszkowem. Szczegóły wypadku ustalają policjanci z myszkowskiej komendy. 24.09.2010 08:56
Reklama
Reklama
Reklama
ROMANIUK PÓJDZIE W ZAPARTE? MUSIELI GO OBEZWŁADNIĆ, ŻEBY POBRAĆ KREW!!!
ROMANIUK PÓJDZIE W ZAPARTE? MUSIELI GO OBEZWŁADNIĆ, ŻEBY POBRAĆ KREW!!!
(Sandomierz, Myszków) Gazeta Myszkowska ustaliła dodatkowe szczegóły z zatrzymania burmistrza Myszkowa Janusza Romaniuka, któremu zarzuca się jazdę po pijanemu. Komendant Policji z Sandomierza mł. insp. Zbigniew Konarski tak opisuje zatrzymanie burmistrza Myszkowa Janusza Romaniuka: „-Policjanci z patrolu jechali za nim dłuższą chwilę, zanim doszło do zatrzymania, gdy ten wreszcie stanął na poboczu, głowa opadła mu na kierownicę”. 16.07.2010 08:57    2
BURMISTRZ MYSZKOWA ZATRZYMANY POD SANDOMIERZEM
BURMISTRZ MYSZKOWA ZATRZYMANY POD SANDOMIERZEM
Janusz R. burmistrz Myszkowa został w sobotę 10 lipca zatrzymany o godz. 16.00 pod Sandomierzem, pod zarzutem jazdy po pijanemu. O podejrzeniu zaalarmował policję anonimowy świadek, który zauważył Toyotę Auris jadącą charakterystycznym „wężykiem”. Policjanci wyraźnie czuli od kierowcy woń alkoholu, ten jednak odmówił badania alkomatem. Jeżeli wynik badania krwi potwierdzi, że Janusz R. był pijany, nie tylko straci mandat burmistrza, ale nie będzie również miał prawa startu w jesiennych wyborach. 13.07.2010 10:46
Reklama
MBS WRESZCIE Z PREZESEM!
MBS WRESZCIE Z PREZESEM!
(Warszawa, Myszków) Zofia Jakubczyk od 1,5 roku pełniąca obowiązki prezesa Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie 23 marca otrzymała zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na powołanie jej na to stanowisko. 26.03.2010 09:40
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty KOPI$ Treść komentarza: Nasz ukochany kraj właśnie przerżnął proces w międzynarodowym arbitrażu z Pfizerem mamu mu wypłacić kwotę 5,6 miliarda , plus 170 milionów za proces sądowy. Kwota ta wystarczyła by na natychmiastowe oddłużenie wszystkich polskich szpitali, oraz na bajońskie pensje lekarzy na następnych kilkanaście lat. CZUWAJ !!!! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama