Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 23 czerwca 2026 12:53
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

WIELKA MAJÓWKA W PORAJU!
WIELKA MAJÓWKA W PORAJU!
(Poraj) Już po raz 10 uczniowie, rodzice i nauczyciele z porajskiego Gimnazjum im. K. Górskiego w Poraju zapraszają na największą imprezę plenerową gminy Poraj. Majówka odbędzie się już 22 maja na placu za kompleksem boisk sportowych „orlik” w Poraju. 21.05.2010 13:41
Reklama
Reklama
MAJÓWKA W JAWORZNIKU
MAJÓWKA W JAWORZNIKU
(Jaworznik) Przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jaworzniku odbędzie się 22 maja majówkowy piknik, na którym wystąpią lokalne zespoły folklorystyczne, ale również zaprezentuje się na gościnnych występach Orkiestra Górnicza Kopalni Zabrze - Bielszowice. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych – będą dmuchane zjeżdżalnie, loteria fantowa i stoiska z zabawkami. Podczas uroczystości odbędzie się zbiórka do puszek pieniędzy na rzecz zabezpieczenia pierścienia, który szkoła otrzymała od ks. biskupa Antoniego Długosza podczas uroczystości przyjęcia sztandaru. W razie deszczu impreza zostanie przeniesiona do tutejszej remizy. 21.05.2010 13:29
Reklama
Reklama
POJADĄ DO GROBU POPIEŁUSZKI
POJADĄ DO GROBU POPIEŁUSZKI
(Myszków) Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Myszkowie organizuje jednodniową wycieczkę do Niepokalanowa oraz do Warszawy- do grobu ks. Jerzego Popiełuszki. Wyjazd zaplanowano na poniedziałek, 31 maja. 21.05.2010 13:27
Reklama
WINNICE NA JURZE? CZEMU NIE!
WINNICE NA JURZE? CZEMU NIE!
Szkolenie pod nazwą „Winnictwo i winiarstwo” odbędzie się 14 maja (piątek) o godz. 17.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Myszkowie. Organizatorem szkolenia jest  Zarząd Powiatowy PSL w Myszkowie. Przedsięwzięciu patronuje  wicestarosta Jan Kieras, sam wielki zwolennik zakładania winnic na Jurze. 14.05.2010 09:05
Reklama
Reklama
OTWARCIE BOISKA I FESTYN W JASTRZĘBIU
OTWARCIE BOISKA I FESTYN W JASTRZĘBIU
(Jastrząb) Rada Rodziców wraz z Radą Pedagogiczną Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Jastrzębiu zapraszają na Festyn Rodzinny i otwarcie boiska wielofunkcyjnego, które odbędą się w sobotę, 15 maja o godzinie 15:00 w Szkole Podstawowej przy ulicy Mickiewicza 1. 14.05.2010 09:03
MISTRZOSTWA KOŁA JUŻ W NIEDZIELĘ
MISTRZOSTWA KOŁA JUŻ W NIEDZIELĘ
(Myszków, Jaworznik - Gorzkowce) Zarząd Koła PZW MYSTAL informuje wszystkich swych członków, że w najbliższą niedzielę, 16 maja odbędą się wędkarskie zawody o mistrzostwo koła. Miejscem zmagań będzie staw nr 2 w miejscowości Jaworznik – Gorzkowce. 14.05.2010 09:02
Reklama
90 LECIE OSP W KUŹNICY STAREJ
90 LECIE OSP W KUŹNICY STAREJ
(Kuźnica Stara) W tym roku 90-lecie istnienia obchodzi jednostka ochotniczej straży pożarnej z Kuźnicy Starej. Z tej okazji odbędą się 16 maja br. uroczystości rocznicowe połączone z gminnymi obchodami św. Floriana – patrona strażaków. 07.05.2010 09:50
Reklama
Reklama
Reklama
MSZA NA WZGÓRZU
MSZA NA WZGÓRZU
(Żarki, Góra Laskowiec) Tradycją w gminie Żarki stały się uroczystości związane z dniem św. Stanisława, który jest patronem zabytkowego kościoła na Górze Laskowiec. Już od trzech lat, 8 maja, odbywa się w tym niezwykłym miejscu msza św. w intencji wszystkich Stanisławów i Stanisław. W tym roku uroczystości rozpoczną się o godz. 17.00. 07.05.2010 09:19
POWSTANIE POMNIK PAMIĘCI OFIAR WOJNY
POWSTANIE POMNIK PAMIĘCI OFIAR WOJNY
(Żarki) Podczas ostatniej sesji (28 kwietnia) radni z gminy Żarki przyjęli jednogłośnie uchwałę w sprawie wzniesienia pomnika dla uczczenia pamięci ofiar II wojny światowej. Jeszcze nie wiadomo, gdzie stanie monument i jak będzie wyglądał, o tym mają zdecydować mieszkańcy gminy. 07.05.2010 09:17
Reklama
OTWARCIE BOISKA I FESTYN W JASTRZĘBIU
OTWARCIE BOISKA I FESTYN W JASTRZĘBIU
(Jastrząb) Rada Rodziców wraz z Radą Pedagogiczną Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Jastrzębiu zapraszają na Festyn Rodzinny i otwarcie boiska wielofunkcyjnego, które odbędą się w sobotę, 15 maja o godzinie 15:00 w Szkole Podstawowej przy ulicy Mickiewicza 1. 07.05.2010 09:16
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty KOPI$ Treść komentarza: Nasz ukochany kraj właśnie przerżnął proces w międzynarodowym arbitrażu z Pfizerem mamu mu wypłacić kwotę 5,6 miliarda , plus 170 milionów za proces sądowy. Kwota ta wystarczyła by na natychmiastowe oddłużenie wszystkich polskich szpitali, oraz na bajońskie pensje lekarzy na następnych kilkanaście lat. CZUWAJ !!!! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama