Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 15 maja 2024 03:01
Przeczytaj!

PORAŻKA MKS-U NA BOISKU WICELIDERA

W ostatnią sobotę marca piłkarze MKS-u Myszków rozegrali wyjazdowe spotkanie w ramach dziewiętnastej kolejki IV ligi śląskiej. Ich rywalem była drużyna BKS-u Sparty Katowice, z którą MKS przegrał 4:0.
Podziel się
Oceń

Już w 5 minucie spotkania wynik otworzył napastnik gospodarzy Marcin Przybylski, który ładnym strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza MKS-u. W pierwszej połowie dobrą okazję do wyrównania miał Mateusz Zachara, ale nie trafił czysto piłki. Wynik nie uległ zmianie i na przerwę myszkowianie schodzili przegrywając 1:0.

Na drugą połowę MKS wyszedł bardziej zmotywowany i nastawiony ofensywnie. Przewagę optyczną mieli piłkarze z Myszkowa. Zaowocowało to dwoma bardzo groźnymi strzałami, który jeden trafił w spojenie, a drugi fantastyczną paradą popisał się Bartosz Kucharski. Z drugiej strony fantastyczną sytuacje miał Paweł Mazurek, który w sytuacji sam na sam przegrał rywalizacje z Dawidem Stambułą.

W 72 minucie druga bramkę zdobył dla gospodarzy w tym meczu Marcin Przybylski, który wykorzystał niezdecydowanie defensywy Myszkowa w polu karnym. Minutę później po fantastycznym podaniu Mateusza Mazurka nad obrońcami MKS-u Grzegorz Goncerz strzelił na 3:0 w sytuacji jeden na jednego. A w 79 minucie ponownie Grzegorz Goncerz po prostopadłym podaniu wzdłuż bramki Bartosza Chwili zalicza dublet.

W sobotę 6 kwietnia o godzinie 17:00 w meczu dwudziestej kolejki spotkań IV ligi śląskiej piłkarze MKS-u Myszków podejmą na własnym boisku TS Szombierki Bytom.

***

BKS Sparta Katowice - MKS Myszków 4:0 (1:0)

Bramki: Marcin Przybylski (5', 72'), Grzegorz Goncerz (73', 79').

Żółte kartki: Bartosz Chwila, Bartosz Szary - Kamil Skrzypiński, Paweł Marchewka, Dominik Marek, Filip Krempa.

Składy:

BKS Sparta Katowice: Bartosz Kucharski - Kamil Łączek, Mateusz Mazurek, Paweł Mazurek (81' Kamil Witkowski), Marcin Przybylski, Bartosz Sobotka (81' Filip Bożek), Bartosz Szary, Mateusz Wawoczny, Grzegorz Goncerz (81' Kamil Bętkowski), Bartłomiej Kędzierski (64' Bartosz Chwila), Radosław Krzyśków. Trener: Damian Mikołowicz.

MKS Myszków: Dawid Stambuła - Przemysław Mizgała (72' Filip Krempa), Kamil Skrzypiński (46' Mateusz Uchroński), Dawid Szkudlarek (73' Bartłomiej Kulejewski), Patryk Wnuk, Jakub Haładyń, Roman Terbalyan, Paweł Marchewka (82' Bartłomiej Mazanek), Dominik Marek, Alan Jaworski, Mateusz Zachara (82' Volodymyr Ivashevych). Trener: Paweł Cygnar.

KS Ruch Radzionków - LKS Orzeł Miedary

MKS Myszków - TS Szombierki Bytom (6 kwietnia, godzina 17:00)

KS Unia Dąbrowa Górnicza - LKS Przemsza Siewierz (6 kwietnia, godzina 17:00) (tu), foto: sparta.katowice.pl

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja z ŻarekTreść komentarza: Myślę, że kariera i reputacja tego pana w Żarkach legły w gruzach. Stracił zaufanie i twarz. Jak on się nam pokaże na oczy?Data dodania komentarza: 14.05.2024, 11:07Źródło komentarza: Trwa I sesja Rady Powiatu w Myszkowie. Atmosfera jak na pogrzebie!Autor komentarza: Ja z ŻarekTreść komentarza: ŻARKI PRZEPRASAJĄ ZA JAKUBA GRABOWSKIEGO. MY TACY NIE JESTEŚMY. TO POJEDYŃCZY PRZYPADEK .Data dodania komentarza: 14.05.2024, 06:53Źródło komentarza: Kołodziejczyk lepszy od Sasina! PIS traci podkarpacie ale obronił Powiat MyszkowskiAutor komentarza: Tłusty robaczekTreść komentarza: MAM OFICJALNE PYTANIE DO CAŁEJ RADY MIASTA!!! Najwyraźniej lewacy domagają się jakiś fruktów. DLATEGO OFICJALNIE PYTAM - O JAKIE FRUKTY I APANAŻE TYM LEWACKIM RADNYM CHODZI? Co zostało już im sprezentowane? I co zostanie dalej, by dobić tych lewackich (lewych) interesów - najwyraźniej kosztem obywateli myszkowskich? Co to za interesiki ??? Czekam oficjalnie na odpowiedź, po kolei, przed kamerą ,wszystkich radnych , tak co do sztuki. I którzy radni (lub ich kolesie) zostali już obdarowani w te frukty. CZEKAM TEŻ NA REAKCJE PRZEWODNICZĄCEJ SENIORKI - MAM NADZIEJE ŻE PUBLICZNIE WNIESIE TAKI WNIOSEK DO TEJ RADY POD OBRADY. Bo chyba wszyscy macie coś do wyjaśnienia mieszkańcom Miasta Myszkowa..??? Tak myślę.Data dodania komentarza: 13.05.2024, 17:20Źródło komentarza: Kołodziejczyk lepszy od Sasina! PIS traci podkarpacie ale obronił Powiat MyszkowskiAutor komentarza: Mały robaczekTreść komentarza: DRGA TURA KOMPROMITACJI LEWUSÓW W RADZIE MIASTA MYSZKOWA - ZNÓW ODDALI GŁOSY NIEWAŻNE. https://esesja.tv/transmisja/51559/i-sesja-rady-w-myszkowie-10052024.htm GRATULUJE PORAŻAJĄCEJ KOMPROMITACJI WŁADZOM WOJEWÓDZKIM LEWAKÓW. I ICH WYBORCOM TEŻ.Data dodania komentarza: 13.05.2024, 16:53Źródło komentarza: Kołodziejczyk lepszy od Sasina! PIS traci podkarpacie ale obronił Powiat MyszkowskiAutor komentarza: Mały robaczekTreść komentarza: Panie Redaktorze Bardzo Dobrze że Pan pisze o tym łajdactwie. Ale przecież to nie jedyna taka sprawa. Wystarczy zobaczyć co dziś wierchuszka $LD wyprawia w Radzie Miasta Myszków. Ich liderka Pani Jastrzębska już jest w głosowaniach z PI$, A pozostali 4 radni $LD, Jęczalik, Szlenk, Bartos i Muszczk najwyraźniej zapomnieli skąd im nogi wyrastają. Ino więc patrzeć jak powtórzy się sytuacja z poprzedniej kadencji, gdzie ręka w rękę $LD-owcy byli w kąplecie w koalicji z Pi$. Na szczęście dla wyborców KO zarząd wojewódzki tej partii zrobił porządek ze swoimi kolaborantami. I dziś wszyscy oni siedzą oni u Pana Bartnika. Czy $LD , a właściwie ich władze wojewódzkie stać na taki krok?. No cóż już za chwile to zobaczymy na 3 już rundzie sesji Rady Miasta. Ja stawiam na koalicje PI$ - $LD. Bo to się przecież im opłaca. Pozostaje oczywiście otwarte pytanie.- A co na to lewaccy wyborcy? No cóż , chyba rzeczywiście lubią brać w 4 litery, to też ich liderzy jak się wydaje postanowili im zabezpieczyć tę atrakcję. Czkamy więc na piątek 16 maja by zobaczyć ten sex na własne oczy. Bo w jakiekolwiek działania władz wojewódzkich $LD (Nowej Lewicy) już dawno nie wierzę. A na koniec Panu Redaktorowi gratuluje odwagi. Dodam też , że zapowiedziane cuda można będzie zobaczyć na własne oczy tu: https://myszkow.esesja.pl/transmisje_z_obrad_rady . Warto też zobaczyć tam cuda z poprzedniej kadencji - tak dla dowodu mojego wywodu.Data dodania komentarza: 12.05.2024, 10:27Źródło komentarza: Kołodziejczyk lepszy od Sasina! PIS traci podkarpacie ale obronił Powiat MyszkowskiAutor komentarza: JakubTreść komentarza: Człowieczku Mnie zawsze chodziło o kasę ,Klemensa nabrałem i Was też .Do następnych wyborów Naiwniacy.Data dodania komentarza: 11.05.2024, 14:56Źródło komentarza: Trwa I sesja Rady Powiatu w Myszkowie. Atmosfera jak na pogrzebie!