Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 29 kwietnia 2024 20:22
Przeczytaj!

WYSOKIE ZWYCIĘSTWO NAD WYŻEJ NOTOWANYMI RYWALKAMI

W sobotę 16 marca zawodniczki MKS-u Myszków spotkaniem z ROW Rybnik wznowiły rozgrywki II ligi kobiet grupy południowej. W wyjazdowym meczu podopieczne Tomasza Duszy pokonały drużynę z Rybnika 9:0.
Podziel się
Oceń

W sobotę 16 marca zawodniczki MKS-u Myszków spotkaniem z ROW Rybnik wznowiły rozgrywki II ligi kobiet grupy południowej. W wyjazdowym meczu podopieczne Tomasza Duszy pokonały drużynę z Rybnika 9:0. Aż cztery bramki dla Myszkowa w tym meczu zdobyła Magdalena Lisik, która trafiała w 10, 59, 73 oraz 89 minucie. Dwie bramki zdobyła Dominika Rosak w 12 i 15 minucie, a po jednej zdobyły Jesica Godowska w 22 minucie, Klaudia Nowak w 52 minucie oraz Klaudia Heblik w 65 minucie.

W sobotę 23 marca o godzinie 13:00 zawodniczki MKS-u Myszków podejmą na własnym boisku drużynę UJ II Kraków.

***

ROW Rybnik - MKS Myszków 0:9 (0:4)

Bramki: Magdalena Lisik (10', 59', 73', 89'), Dominika Rosak (12', 15'), Jesica Godowska (22'), Klaudia Nowak (52'), Klaudia Heblik (65').

Żółta kartka: Petra Blazkova (z ROW Rybnik).

Składy:

ROW Rybnik: Karolina Sok - Petra Blazkova, Emilia Bryłka, Judyta Brzychcy, Blanka Cyganek, Julia Kogut, Roksana Kołek, Noemi Mohn, Wiktoria Sobczyk, Vanessa Sójka, Patrycja Sztwiertnia (85' Daria Zagórska). Trener: Roman Lazar.

MKS Myszków: Faustyna Korzekwa - Paulina Kowalska (70' Paulina Idzik), Klaudia Nowak (80' Iwona Dannheisig), Daria Polańska, Dominika Rosak, Weronika Walęciak (60' Wiktoria Aumiiller), Karolina Woźniakowska, Milena Ziębińska, Jesica Godowska (70' Karolina Węglarz), Klaudia Heblik, Magdalena Lisik. Trener: Tomasz Dusza.

Wanda Nowa Huta (Kraków) - ROW Rybnik

MKS Myszków - UJ II Kraków (23 marca, godzina 13:00)

MOSiR Lubartów - Czarni II Sosnowiec (tu), foto: profil na FB ROW Rybnik

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Andrzej BartoszkiewiczTreść komentarza: Czas na zmiany. Wystarczy wdrożyć System EKO AB, a praca w tym zawodzie będzie lżejsza i lepiej płatna. Zapraszam do kontaktu Andrzej Bartoszkiewicz 601 773 432.Data dodania komentarza: 25.04.2024, 02:35Źródło komentarza: Czy praca zbieracza odpadów jest aż taka straszna?Autor komentarza: matTreść komentarza: Kto ci to powiedział? Echo Moskwy czy TV Republika?Data dodania komentarza: 23.04.2024, 08:19Źródło komentarza: Anna Nemś PREZYDENTKĄ ZAWIERCIA!Autor komentarza: DzidekTreść komentarza: Czemu te chodniki takie wąskie?Data dodania komentarza: 23.04.2024, 08:05Źródło komentarza: Włodzimierz Żak, burmistrz Myszkowa od 13 lat, ogłasza program na najbliższe 5 latAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Panie Bartnik schodzi pan z boiska. Żegnamy !Data dodania komentarza: 22.04.2024, 13:13Źródło komentarza: Myszków nieoficjalnie: Żak wygrał o włos! 27 głosów!Autor komentarza: StatystykaTreść komentarza: Czy będzie coś atrakcyjnego w Myszkowie po 19 latach rządów "nie wychylaj się" No cóż 17% mieszkańców ma burmistrza i im wystarczy M'Donald i kolejne sklepy. A pozostali sami sobie winni .....Data dodania komentarza: 22.04.2024, 11:04Źródło komentarza: MYSZKÓW. KTO WYGRAŁ WYBORY BURMISTRZA .JEST OFICJALNY WYNIK WYBORÓWAutor komentarza: SASINTreść komentarza: 4972-4951=21 https://wybory.gov.pl/samorzad2024/pl/wbp/okregi/240901Data dodania komentarza: 22.04.2024, 01:13Źródło komentarza: Myszków nieoficjalnie: Żak wygrał o włos! 27 głosów!