Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 26 kwietnia 2026 18:16
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

KOLEJNA FAZA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

W pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu CEV Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała w Sosnowcu 13 grudnia SCM Craiova 3:0. Wynik rewanżu, który został rozegrany w Rumunii w czwartek 21 grudnia podamy w kolejnym wydaniu.
Podziel się
Oceń

W pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu CEV Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała w Sosnowcu 13 grudnia SCM Craiova 3:0. Wynik rewanżu, który został rozegrany w Rumunii w czwartek 21 grudnia podamy w kolejnym wydaniu.

Środowe spotkanie Aluron rozpoczął dobrze, bo po asie Miguela Tavaresa i kontrataku Karola Butryna prowadzili 3:1. Jednak przyjezdni dobrze zagrali blokiem, a po chwili asem serwisowym i to oni wyszli na prowadzenie. Przez długi czas gra toczyła się punkt za punkt. Aż do stanu 17:17, wtedy serią pięciu punków z rzędu popisali się Jurajscy Rycerze. W końcówce Bieniek skończył dwie z ostatnich trzech akcji, w tym piłkę setową.

Drugi set również dobrze rozpoczęli zawiercianie. Na zagrywce rywali nękał Tavares dzięki któremu gospodarze objęli prowadzenie 5:0. W kolejnej fazie podopieczni Michała Winiarskiego spokojnie kontrolowali przebieg seta. Bartek Kwolek zaserwował asa na 16:8, a w kolejnych minutach zawiercianie popisali się serią bloków na rywalach. Seta błędem na zagrywce zakończył Tim Stöhr, dając zwycięstwo Aluronowi 25:14.

Kolejny set rozpoczął się od wyrównanej gry z obu stron. Ta sytuacja trwała do stanu 6:6. Znowu gości mieli problemy z przyjęciem zagrywki Aluronu, a po asie Michała Szalachy gospodarze tego spotkania mieli już trzy punkty przewagi. A seria zagrywek Bartka Kwolka pozwoliła odskoczyć im na 14:8. Goście nie zagrozili już Jurajskim Rycerzom w tej partii, którą pewnie wygrali 25:14 i w całym meczu 3:0. 

***

Aluron CMC Warta Zawiercie - SCM Craiova 3:0 (25:18, 25:14, 24:14)

Składy: 

Aluron CMC Warta Zawiercie: Tavares, Butryn, Kwolek, Clevenot, Bieniek, Szalacha, Perry (L) oraz Gąsior, Łaba, Gregorowicz (L), Kozłowski. Trener: Michał Winiarski.

SCM Craiova: Jimenez, Stohr, Cuk, Hernandez, Ocunschi, Calin, Tarta, Paez Diaz, Dunareanu, Capota, Purcaru, Krstić Libero: Diaconescu, Cosma. Trener: Danut Pascu

MVP: Miguel Tavares Rodrigues.

Wyniki par rundy rewanżowej 1/8 pucharu CEV:

Arkasspor - Karlovarsko 3:1

Kladno – Nantes 3:2

Milano - PAOK 3:0

SC Prometey Dnipro - Partizan 3:0

Dynamo Apeldoorn - Fenerbahce 1:3

Aluron CMC Warta - Craiova 3:0

Duren - AONS Milon 1:3

Rio Duero Soria – Chenois 2:3

Zestawy par rundy rewanżowej 1/8 pucharu CEV:

Karlovarsko - Arkasspor 

Nantes - Kladno 

PAOK - Milano 

Partizan - SC Prometey Dnipro 

Fenerbahce - Dynamo Apeldoorn 

Craiova - Aluron CMC Warta 

AONS Milon - Duren 

Chenois - Rio Duero Soria (tu), foto: aluroncmc.pl


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZAZATreść komentarza: MYSZKÓW ZNÓW ZASRANY.JEBIE JUŻ OD WIADUKTU!! GDZIE ....... SANEPID...????Data dodania komentarza: 22.04.2026, 15:54Źródło komentarza: FORMA MYSZKOWA Z JESIENI POZOSTAŁAAutor komentarza: QQQTreść komentarza: SZYBKIE SPYLANIE I WOJENNA PIERWSZA POMOC...??? DO CZEGO ONI NAS PRZYZWYCZAJĄ......?? TYLKO GRZECZNIE PYTAM...Data dodania komentarza: 20.04.2026, 12:44Źródło komentarza: MYSZKÓW. KWIETNIOWY BIEG PO ZDROWIE NA DOTYKU JURY I STRAŻACKI POKAZ PIEWSZEJ POMOCY ZDJĘCIAAutor komentarza: MyszkowiankaTreść komentarza: Żenada 👎👎👎Data dodania komentarza: 13.04.2026, 13:03Źródło komentarza: Kino o północy?Autor komentarza: ObywatelTreść komentarza: Zgadza się. Nie to było na myśli aby komuś ubliżyć tylko jeśli chcemy coś rozwijać to nie zwijajmy przy okazji tego co służy i ma służyć dużej części społeczeństwa. Starajmy się budować a nie rujnować i tyle. Niestety z tego co można przeczytać to Szpital ma być konfigurowany na zarabianie pieniędzy tylko co z tymi którzy są bezradni... i potrzebują Szpitala Powiatowego w takiej formie jakiej był ? Bo nie dadzą rady jeździć ze sprawami codziennymi do innych oddalonych jednostek ?Data dodania komentarza: 13.04.2026, 08:33Źródło komentarza: CHIRURGIA ZAWIESIŁA PRZYJMOWANIE PACJENTÓW. NIE MA LEKARZYAutor komentarza: CiekawostkiTreść komentarza: W Kazachstanie osoby skazane za pedofilię będą poddawane kastracji na 6 miesięcy przed wyjściem na wolność.Data dodania komentarza: 12.04.2026, 16:02Źródło komentarza: ARESZTOWANY ORGANISTA NA KALENDARZU OSP PIŃCZYCE! J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Narodowość lekarzy nie ma znaczenia, tylko ich wykształcenie, kompetencje. Znamy mieszkankę z Żarek-Letniska która od lat jest naukowcem na Cambridge, wcześniej też na Oxrford. Nikt jej nie pytał o narodowość, tylko co umie. Dlatego też nie pytamy "Obywatela" czy np. obrzezany, czy lubi kobitki czy mężczyzn. Za to stawiamy tezę że to zakompleksiony, sfrustrowany obywatel pełen strachu nie wychylający się ze swojej zastraszonej norkiData dodania komentarza: 12.04.2026, 15:16Źródło komentarza: CHIRURGIA ZAWIESIŁA PRZYJMOWANIE PACJENTÓW. NIE MA LEKARZY
Reklama
Reklama
Reklama