Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama DE MOTOS: ODZIEŻ I AKCESORIA MOTOCYKLOWE
wtorek, 28 lipca 2026 20:43
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

PIJANA CHCIAŁA PRZEKUPIĆ POLICJANTÓW

(Ogrodzieniec) Najpierw mundurowi zostali wezwani do interwencji domowej, a potem musieli poradzić sobie z pijaną 32-latką. Mieszkanka gminy Ogrodzieniec popełniła wykroczenie, używając wulgaryzmów w miejscu publicznym. Gdy policjanci chcieli ją za to ukarać, próbowała ich przekupić, by odstąpili od dalszych czynności. Pijana kobieta spędziła noc w policyjnym areszcie.
Podziel się
Oceń

Policjanci zostali wezwani do interwencji domowej. Następnie zatrzymali 32-letnią kobietę z Ogrodzieńca, której dotyczyła ta interwencja. W miejscu publicznym używała wulgaryzmów, co jest wykroczeniem. Ale większych kłopotów przysporzyła sobie, próbując przekupić mundurowych.

- Kobieta usiłowała przekazać 100-złotowy banknot policjantom, chcąc, aby ci odstąpili od dalszych czynności służbowych. Kobieta była pod silnym działaniem alkoholu, z uwagi na powyższe noc spędziła w policyjnym areszcie – relacjonuje zawierciańska Policja.

Kobietę przesłuchano. Przyznała się do zarzucanego jej czynu korupcyjnego. Za ten czyn kodeks karny przewiduje do 8 lat więzienia. (es)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: 0987 Treść komentarza: MILIONERZY ROSNĄ JAK GRZYBY PO DESZCZU. - PS. A SWOJĄ DROGĄ CIEKAWE ILU TEN EKSPERYMENT PRZEŻYJE BEZ USZCZERBKU NA ZDROWIU??? Data dodania komentarza: 24.07.2026, 14:25 Źródło komentarza: CHIRURDZY Z MYSZKOWA: BĘDZIEMY ROBILI NAJTRUDNIEJSZE OPERACJE Autor komentarza: A2345678 Treść komentarza: Urzędnicy Sprzedawali Dane Gangsterom! Co Dalej z KSeF? Data dodania komentarza: 22.07.2026, 14:32 Źródło komentarza: PROKURATURA. WYMYŚLILI INTRATNY INTERES. WYMUSZALI TRUDNIE DO ODZYSKANIA WIERZYTELNOŚCI. POD PRZYKRYWKĄ LEGALNEJ DZIAŁANOŚCI Autor komentarza: e8909 Treść komentarza: S U K C E S N A M I A R Ę P U T I N A !!! MYSZKOWSKIE SYRENY NAJWYRAŻNIEJ SĄ ZWALONE, BO WYŁY BARDZO CIENKO NICZYM WYKASTROWANY KOGUT. Rozumni ludzie pukali się też na ulicy po głowach. Bo w samoobrone miejską i powiatową już władzom nikt, co ma choćby dwa zwoje mózgowe, nie uwierzy. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 13:57 Źródło komentarza: 21 lipca zawyją syreny alarmowe. Spokojnie, to tylko ćwiczenia Autor komentarza: 🏍️ Treść komentarza: 👍🏍️ Data dodania komentarza: 17.07.2026, 10:38 Źródło komentarza: MKM 1948: XIII Skalny Zlot Motocyklowy już ten weekend! Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Tak wyglądają te spółeczki z nazwą "Eco" w całej Polsce Data dodania komentarza: 15.07.2026, 20:32 Źródło komentarza: SĄD W CZĘSTOCHOWIE ZAKAZAŁ ZWOŻENIA ODPADÓW DO PORAJA. JADĄ DO SKARŻYSKA-KAMIENNIEJ? Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: A dlaczego nie ma bezpośredniej transmisji z gabinetu burmistrza? Durnota władzy nie zna granic. Data dodania komentarza: 15.07.2026, 20:20 Źródło komentarza: Publiczna transmisja z basenu w Żarkach. Pytamy naszych czytelników co o tym sądzą?
Reklama
Reklama
Reklama