Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 1 stycznia 2026 11:39
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

MOŻE WIDZIAŁEŚ?

(Myszków) Policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 28 lutego na skrzyżowaniu ulicy Koziegłowskiej z wiodącą w kierunku Poraja ulicą Letniskową. W wyniku zderzenia Seicento z Mitsubishi 3 osoby zostały ranne.
Podziel się
Oceń

(Myszków) Policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 28 lutego na skrzyżowaniu ulicy Koziegłowskiej z wiodącą w kierunku Poraja ulicą Letniskową. W wyniku zderzenia Seicento z Mitsubishi 3 osoby zostały ranne.

 

Do zderzenia doszło około 8.00 rano.

 

Według wstępnych ustaleń policjantów, 19 – latka jadąca Seicento nagle, z niewiadomych przyczyn, przejechała na przeciwny pas ruchu, zderzając się z jadącym z przeciwka od strony Koziegłów Mitsubishi. W zdarzeniu ucierpiały kierujące pojazdami kobiety oraz pasażerka Fiata. Wszystkie trzy, z obrażeniami ciała, zostały odwiezione do szpitala. Z ustaleń śledczych wynika również, że tuż przed zdarzeniem za Mitsubishi jechał srebrny VW Passat. Jadące nim osoby mogły widzieć, jak doszło do wypadku. Policjanci proszą te osoby oraz wszelkich pozostałych świadków zdarzenia o pilny kontakt. - Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie przy ulicy Kościuszki 105, nr tel. (034) 315 32 89, (034) 315 32 55 lub – nr alarmowy – 997- apeluje rzecznik prasowy myszkowskich mundurowych, starszy aspirant Magdalena Modrykamień. (rb)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FranekTreść komentarza: Miś na miarę Myszkowa. Najawżniejsze że jest alejka do LidlaData dodania komentarza: 30.12.2025, 02:44Źródło komentarza: MYSZKÓW. ZOBACZ JAKIE SĄ EFEKTY REWITALIZACJI CENTRUM MIASTA PO ROKU PRAC. ZDJĘCIAAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Propaganda czystą gębą! Szanowny pan redaktor zapomniał że przez wiele lat toczyły się boje o wybudowanie obwodnicy Koziegłów zamiast przymusowej modernizacji tej drogi! Jednak jak się okazało władza wie lepiej i protesty nie został uwzględnione. To było przyczyną odwlekania inwestycji a nie to kto rządził. Ale kolega Bodnara wie lepiej.Data dodania komentarza: 30.12.2025, 02:24Źródło komentarza: DW 789 DA SIĘ PRZEJECHAĆ, ALE NIE POLECAMYAutor komentarza: LucekTreść komentarza: TEN CAŁY POMYSŁ TO DNO I AROGANCJA . RZĄDZĄCYCH. NIC TO MIASTU I MIESZKAŃCOM NIE DA POZA ZWIĘKSZONYMI DANINAMI PODATKOWYMI. DLA MNIE TO czysty SABOTAŻ FINANSÓW MIASTA.. TO OSTATECZNY KONIEC NASZEGO GRAJDOŁA. CZAS WIAĆ Z TEGO ZAPADLISKA .Data dodania komentarza: 27.12.2025, 17:18Źródło komentarza: MYSZKÓW. ZOBACZ JAKIE SĄ EFEKTY REWITALIZACJI CENTRUM MIASTA PO ROKU PRAC. ZDJĘCIAAutor komentarza: Futra wyszły z modyTreść komentarza: Futra przechodzą do historii 👍 od roku 2026r. New York Fashion Week dołącza do rewolucji m.in w Londynie, Mediolanie na wybiegach obowiązywać będzie zakaz prezentowania prawdziwych futer 👏👏👏 wydawca Vogue, Vanity Fair również nie będą pokazywać prawdziwych futer. Futrom powiedziały nie takie firmy jak: Gucci, CHANEL, Prada, Versace, Michael Kors. Futra są dla zwierząt nie dla ludzi!Data dodania komentarza: 26.12.2025, 15:50Źródło komentarza: Historyczny moment: Sejm przegłosował zakaz hodowli na futro!Autor komentarza: Nie dla futer!Treść komentarza: Bzdury pan piszesz i nie masz pan wiedzy o tym okrutnej działalności.Data dodania komentarza: 26.12.2025, 15:30Źródło komentarza: Historyczny moment: Sejm przegłosował zakaz hodowli na futro!Autor komentarza: Polak RodzimyTreść komentarza: Urolog z Rzeszowa "okaleczał ludzi"? "To będzie jedna z większych afer medycznych" : https://www.tokfm.pl/polska/podkarpackie/tokfm-7-189660-31639722-onet-urolog-z-rzeszowa-okaleczal-ludzi-to-bedzie-jedna .i jeszcze to: https://www.rynekzdrowia.pl/Aparatura-i-wyposazenie/To-bedzie-jedna-z-wiekszych-afer-medycznych-w-Polsce-Mocne-slowa-w-sadzie-ws-operacji-robotycznych,267674,5.html I na koniec inny cukiereczek - Afera wokół operacji robotem w MSWiA- : https://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-wokol-operacji-robotem-w-mswia-prof-durlik-odpowiada-nikt-niczego-nie-ukradl/zb3e93h. DOBREGO SAMOPOCZUCIA REDAKCJI ŻYCZE.Data dodania komentarza: 26.12.2025, 02:16Źródło komentarza: Liczba operacji z udziałem robotów chirurgicznych w Polsce dynamicznie rośnie. Potrzeby są znacznie większe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama