Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
czwartek, 25 czerwca 2026 06:08
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

PIERWSZA NAGRODA TYGODNIA PRZYZNANA

Przez pierwsze 5 dni plebiscytu kibice oddali ponad 200 głosów w plebiscycie Sportowiec Roku 2011. Lista nominowanych sportowców, choć tydzień temu już zamknięta, została jednak przez redakcje zwiększona o Agnieszkę Horbatiuk z KS Orient (sporty walki) i Piotra Pikułę, bowlingowca z myszkowskiego klubu Kukubara. Wspominamy o nich, gdyż przez pierwszy tydzień kibice nie mogli oddawać na nich głos. Za namową klubów zdecydowaliśmy się  jednak zwiększyć liczbę nominowanych o tych zawodników. Warto przypomnieć, że nominowana „w dogrywce” Horbatiuk rok temu zajęła wysokie, 3 miejsce w plebiscycie.
Podziel się
Oceń

Przez pierwsze 5 dni plebiscytu kibice oddali ponad 200 głosów w plebiscycie Sportowiec Roku 2011. Lista nominowanych sportowców, choć tydzień temu już zamknięta, została jednak przez redakcje zwiększona o Agnieszkę Horbatiuk z KS Orient (sporty walki) i Piotra Pikułę, bowlingowca z myszkowskiego klubu Kukubara. Wspominamy o nich, gdyż przez pierwszy tydzień kibice nie mogli oddawać na nich głos. Za namową klubów zdecydowaliśmy się  jednak zwiększyć liczbę nominowanych o tych zawodników. Warto przypomnieć, że nominowana „w dogrywce” Horbatiuk rok temu zajęła wysokie, 3 miejsce w plebiscycie.

 

Nagroda tygodnia do Żarek

 

Piątek 13. stycznia, godzina 17.41. Czyj sms został zarejestrowany najbliżej tej godziny w systemie, miał szansę wygrać nagrodę tygodnia 200 zł gotówką. Dzwonimy najpierw na numer, z którego oddano głos na Mateusza Chmurzewskiego o 17.40:42. Tylko 8 sekund od godziny zero. Niestety, właściciel telefonu nie pamięta, że to już dziewiąta edycja plebiscytu. Myli się też kolejna osoba. Nagroda trafia ostatecznie do pani Eweliny Cupiał z Żarek. Gratulujemy! O której godzinie premiujemy szansą wygranej w dzisiejszy piątek? Szukajcie wskazówki w Gazecie Myszkowskiej i Kurierze Zawierciański. 200 zł do wygrania czeka!

 

To już 9 edycja w Myszkowie i trzecia w powiecie zawierciańskim edycja plebiscytu, w którym kibice wybierają najpopularniejszego sportowca ubiegłego roku. Impreza w świecie sportowym obu powiatów stała się jedną z najważniejszych w rocznym kalendarzu. Dzięki wsparciu sponsorów promujemy lokalne talenty sportowe, wspieramy ich karierę. Zwycięzca plebiscytu otrzyma nagrodę rzeczową wartości min. 4 tysięcy złotych. Jak co roku podczas Gali Sportu naszych gości czeka wiele atrakcji i dodatkowych nagród. Obiecujemy, że niespodzianek w tym roku nie zabraknie. Jestem wręcz pewny, że będzie ich o wiele więcej, choć i ubiegły rok nasi goście ocenili bardzo wysoko.

 

PRZYBYWA SPONSORÓW

 

W tym roku rolę głównego sponsora wziął na siebie SK Bank czyli Spółdzielczy Bank  Rzemiosła i Rolnictwa, który właśnie otworzył oddział w Myszkowie. Jak obiecują przedstawiciele SK Banku w tym roku powstanie też oddział w Zawierciu. Tradycyjnie wspierają nas salony Play i T-Mobile z Myszkowa, Biuro Turystyczne Denar-Travel. Do grona sponsorów dołączyła Sala Bankietowa VENUS z Myszkowa.

 

Sponsorem tytularnym Sportowca Roku jest IDeaAuto Częstochowa, dealer samochodów SUBARU.

Lista sponsorów Gali Sportu zapewne się jeszcze wydłuży. Zapraszamy inne firmy do współpracy, które zechcą wykorzystać tę prestiżową imprezę do promocji swoich usług czy towarów.

 

Jak głosować:

 

Szczegółowy regulamin plebiscytu znajduje się na WWW.gazetamyszkowska.pl i WWW.kurierzawiercianski.pl. Oddać głos można na swojego faworyta głosując dowolną ilość razy wysyłając na nr 7268 SMS o treści: GM.numer sportowca z tabeli lub KZ.numer sportowca z tabeli. Czyli chcąc oddać głos na sportowca z pierwszą pozycją w tabeli wpisujemy: GM.01 lub KZ.01. Koszt sms-a: 2 zł +VAT. Można też oddać głos poprzez zaznaczenie naszego kandydata w tabeli, która jest jednocześnie kuponem konkursowym. Kupon można wysłać lub  przynieść do redakcji.

 

Dla głosujących przez sms przygotowaliśmy dodatkową atrakcję: w każdy piątek kiedy na rynku pojawiają się w sprzedaży Gazeta Myszkowska i Kurier Zawierciański wewnątrz numeru znajdzie się ukryta informacja, o której godzinie oddanie głosu daje szansę wygrania nagrody pieniężnej w wysokości 200 zł lub nagrody rzeczowej o wartości min. 200 zł. W tym tygodniu zagadka nie jest trudna. Co tydzień stopień trudności w grze będzie wzrastać. Czekamy na głosy! Wszystko przygotowane i jedyne, czego przewidzieć na dzisiaj nie sposób to KTO ZDOBĘDZIE TYTUŁ Sportowiec Roku 2011?

Jarosław Mazanek

redaktor naczelny


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty KOPI$ Treść komentarza: Nasz ukochany kraj właśnie przerżnął proces w międzynarodowym arbitrażu z Pfizerem mamu mu wypłacić kwotę 5,6 miliarda , plus 170 milionów za proces sądowy. Kwota ta wystarczyła by na natychmiastowe oddłużenie wszystkich polskich szpitali, oraz na bajońskie pensje lekarzy na następnych kilkanaście lat. CZUWAJ !!!! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA
Reklama
Reklama
Reklama