Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 21 lipca 2026 23:47
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

JESIENNE GRAND PRIX NA ZALEWIE W PORAJU

W niedzielę 12 października na zalewie Poraj odbyły się ostatnie w tym sezonie zawody GP 2025. W jesiennej aurze na start zgłosili się wytrwali wędkarze, którzy walczyli o ostatnie punktu do tegorocznego Grand Prix.
Podziel się
Oceń

W niedzielę 12 października na zalewie Poraj odbyły się ostatnie w tym sezonie zawody GP 2025. W jesiennej aurze na start zgłosili się wytrwali wędkarze, którzy walczyli o ostatnie punktu do tegorocznego Grand Prix. ‎Ryba jak na tę porę roku brała bardzo słabo, zawodnicy musieli się napracować aby coś złowić. Zwycięzcą zawodów został Mariusz Chliszczyk, a wśród juniorów triumfował Patryk Czajor.

W klasyfikacji końcowej zwyciężył Rafał Sawicki z 175 punktami na koncie. Drugie miejsce przypadło Mariuszowi Chliszczykowi z 129 punktami. A trzecie miejsce ex aequo ze 110 punktami zajęli Artur Deska oraz Zbigniew Kowacki. 

Organizatorzy gratulują oraz dziękują zwycięzcom za udział w zawodach całego sezonu.

Tak przedstawia się pierwsza czwórka zawodów kat. senior:

‎‎1. Mariusz Chliszczyk -3.840

‎2. Rafał Sawicki 1.560

‎3. Grzegorz Pluta 1.450

‎4. Artur Deska 1.190

‎‎W kategorii junior miejsca zajęli:

‎1. Patryk Czajor 0.705

‎2. Jakub Jurga 0.415

‎3. Kacper Chochaus 0.140

Klasyfikacja końcowa GP w 2025 roku:

1. Rafał Sawicki 175 pkt.

2. Mariusz Chliszczyk 129 pkt.

3. Artur Deska 110 pkt.

4. Zbigniew Kowacki 110 pkt.

(tu), foto: UG Poraj


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: e8909 Treść komentarza: S U K C E S N A M I A R Ę P U T I N A !!! MYSZKOWSKIE SYRENY NAJWYRAŻNIEJ SĄ ZWALONE, BO WYŁY BARDZO CIENKO NICZYM WYKASTROWANY KOGUT. Rozumni ludzie pukali się też na ulicy po głowach. Bo w samoobrone miejską i powiatową już władzom nikt, co ma choćby dwa zwoje mózgowe, nie uwierzy. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 13:57 Źródło komentarza: 21 lipca zawyją syreny alarmowe. Spokojnie, to tylko ćwiczenia Autor komentarza: 🏍️ Treść komentarza: 👍🏍️ Data dodania komentarza: 17.07.2026, 10:38 Źródło komentarza: MKM 1948: XIII Skalny Zlot Motocyklowy już ten weekend! Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Tak wyglądają te spółeczki z nazwą "Eco" w całej Polsce Data dodania komentarza: 15.07.2026, 20:32 Źródło komentarza: SĄD W CZĘSTOCHOWIE ZAKAZAŁ ZWOŻENIA ODPADÓW DO PORAJA. JADĄ DO SKARŻYSKA-KAMIENNIEJ? Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: A dlaczego nie ma bezpośredniej transmisji z gabinetu burmistrza? Durnota władzy nie zna granic. Data dodania komentarza: 15.07.2026, 20:20 Źródło komentarza: Publiczna transmisja z basenu w Żarkach. Pytamy naszych czytelników co o tym sądzą? Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Ale sukces? Przy idiotycznych cenach papierosów ludzie radzą sobie jak mogą. Tej walki policja nigdy nie wygra! A wystarczyłoby gdyby legalne ceny były dostosowane do zarobków większości Polaków a nie do zarobków polityków. Data dodania komentarza: 15.07.2026, 20:11 Źródło komentarza: MYSZKÓW. POLICJANCI ZAREKWIROWALI NA TARGOWISKU W ŻARKACH PRAWIE 60 TYSIĘCY NIELEGALNYCH PAPIEROSÓW I TYTOŃ Autor komentarza: M. Treść komentarza: W ramach sprostowania treści artykułu. Nie trzy, tylko dwa auta uczestniczyly w tym zdarzeniu. Kia podjechala tylko, aby przepakować rzeczy z opla! Data dodania komentarza: 10.07.2026, 20:14 Źródło komentarza: Kolizja Myszków-Żarki. Ruch wahadłowy
Reklama
Reklama
Reklama