Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 7 marca 2026 11:22
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej

(Ryczów) 14 lipca 2025r. po godzinie 15:00 w Ryczowie Kolonii, mundurowi z zawierciańskiej drogówki kontrolowali prędkość kierujących.
Podziel się
Oceń

Pomiar prędkości jednego z nich wskazywał na przekroczenie dopuszczalnej prędkości. W miejscu, gdzie można poruszać się z prędkością 50 km/h, prędkościomierz peugeota wskazywał 67 km/h. Policjanci wydali kierującemu polecenie do zatrzymania się, jednak ten je zignorował i podjął próbę ucieczki. Stróże prawa natychmiast rozpoczęli pościg, przy użyciu sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych. Po chwili samochód się zatrzymał, a za jego kierownicą siedział 43-letni mieszkaniec gminy Ogrodzieniec.

Jak się okazało, przekroczenie dopuszczalnej prędkości nie było jedynym przewinieniem mężczyzny. Badanie na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało w organizmie 43-latka niespełna promil alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dziś usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Samochód którym podróżował, został zajęty na poczet przyszłych kar. (red) KPP Zawiercie

 

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Przerażony bezprawiem obywatelTreść komentarza: SKANDAL!!! A CZY OBYWATELE WYRAZILI NA TO ZGODĘ? PRZECIEŻ TO JEST CZYSTE NARUSZENIE PRYWATNOŚCI OBYWATELSKIEJ ZAGWARANTOWANEJ W KONSTYTUCJI. JEST GORZEJ NIŻ ZA HITLERA!!!! S K A N D A L !!!Data dodania komentarza: 6.03.2026, 15:19Źródło komentarza: ,,Bezpieczny pieszy”Autor komentarza: CzytelnikTreść komentarza: Jak zawsze w punkt Panie Redaktorze 👍Data dodania komentarza: 3.03.2026, 11:56Źródło komentarza: ZIMĄ SMOG WIOSNĄ PIACH. DLACZEGO JURA NIE LUBI TURYSTÓW? J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Chyba pomylił pan redakcje. Od początku krytykowaliśmy sposób realizacji tej inwestycji, to nasza dziennikarka wymyśliła nazwanie ulicy "szpilkostradą", pisaliśmy o błędach w projekcie, potyczkach z wykonawcą i mniej czy bardziej udanych próbach poprawienia sytuacjiData dodania komentarza: 3.03.2026, 11:07Źródło komentarza: Ukryte problemy budynków, które wykryją specjalistyczne badaniaAutor komentarza: j23Treść komentarza: BUCHA !CHA! CHA!!! Jakość powietrza i hałas...????. Przypominam Redakcji że była zachwycona z ulicy 3 maja , która po remoncie generuje ze sto razy tyle hałasu co przed modernizacją, a koślawa nawierzchnia generuje piramidalne ilości kurzu. W dodatku każde auto jadące po tych wertepach spala znacznie więcej trując całe miasto spalinami . Jak widać obecne i przeszłe władze tego myszkowskiego grajdoła pokazali jakie mają rozumki.. A wasza Redakcja niczym się od nich nie różni.Data dodania komentarza: 3.03.2026, 00:05Źródło komentarza: Ukryte problemy budynków, które wykryją specjalistyczne badaniaAutor komentarza: DziadTreść komentarza: https://www.youtube.com/watch?v=B29c3Pgz3RY - i wszystko staje się jasne. Panie Redaktorze Mazanek, masz chłopie już swoje lata. Jak ty swoim dziadkom w oczy spojrzysz??? Tak ja wiem dla lewaka Boga niema, a więc potem nie ma nic. Nie ma więc czego się bać. A co jak się mylisz? No właśnie....Data dodania komentarza: 27.02.2026, 13:04Źródło komentarza: Może zabraknąć ważnego metalu dla przemysłu. Potrzebne są nowe kopalnieAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Czekamy na komentarz obiektywnego redaktora 😉Data dodania komentarza: 25.02.2026, 23:42Źródło komentarza: METROPOLITA CZĘSTOCHOWSKI ARCYBISKUP WACŁAW DEPO POWOŁUJE SPECJALNY ZESPÓŁ DO SPRAW PEDOFILII W DIECEZJI CZĘSTOCHOWSKIEJ
Reklama
Reklama
Reklama