Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 10 lutego 2026 17:47
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ PLAŻOWEJ

W sobotę 19 lipca na kompleksie sportowo-rekreacyjny "Dotyk Jury" odbył się turniej piłki nożnej plażowej. W zawodach uczestniczyły zaledwie trzy drużyny.
Podziel się
Oceń

W sobotę 19 lipca na kompleksie sportowo-rekreacyjny "Dotyk Jury" odbył się turniej piłki nożnej plażowej. W zawodach uczestniczyły zaledwie trzy drużyny. Ekipy rywalizowały ze sobą w systemie ligowym mecz i rewanż. Jak informują organizatorzy, którym był MOSiR Myszków celem turnieju było promowanie aktywności fizycznej, popularyzacja piłki nożnej plażowej oraz dobra zabawa. Zwycięzcą turnieju została drużyna Grupa Kaktusa Myszków. Drugie miejsce przypadło ekipie WKS Żuczek Dobromierz. A podium zamknęła drużyna Szmacianka Jaworznik.

Statuetkę króla strzelców turnieju zdobył Marcin Dubiak z Grupa Kaktusa. Najlepszego bramkarza zdobył Sebastian Wicik z WKS Żuczek, a MVP turnieju zdobył Franek Syma z Szmacianka Jaworznik. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Myszkowie dziękuje za udział w turnieju i zaprasza na kolejny plażowy turniej piłki nożnej, który odbędzie się w sierpniu.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce Grupa Kaktusa Myszków

2 miejsce WKS Żuczek Dobromierz

3 miejsce Szmacianka Jaworznik

(tu), foto: MOSiR Myszków


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Dorota WatołaTreść komentarza: To dotyczyło Starego Testamentu. Skoro Syn Boży przyjął Ciało dludzkie stał się widzialny. To dlaczego nie możemy malować Jego podobizny ? Dużo łatwiej się skupić na danym wydarzeniu zbawczym, rozważać i modlić się . Nie do papierka ale do Boga który zawsze żyje choć jest niewidzialny a papierek przypomina mi o Jego obecności.Data dodania komentarza: 4.02.2026, 16:04Źródło komentarza: Sekta czy nowy Kościół z Czatachowy? Ruszył proces o eksmisję księdza Daniela Galusa, który nazwał się Prorokiem J Autor komentarza: RedakcjaTreść komentarza: Tak oczywiście. Też doceniamy rolę pani Joanny w strukturach rządzenia! Historię ze stworzeniem stanowiska wiceburmistrza dla późniejszego starosty opisywaliśmy.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 12:44Źródło komentarza: BURZLIWA SESJA W SPRAWIE SZKÓŁ. BURMISTRZ ŚLĘCZKA PRZEPRASZAAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Przypomnę tylko że w Koziegłowach to nie rządzi Ślęczka tylko pani Kołodziejczyk. Pan redaktor pamięta jak kilka lat temu stworzono specjalnie etat wiceburmistrza by usadowić tam synalka (obecnie jest starostą) tej pani?Data dodania komentarza: 27.01.2026, 01:10Źródło komentarza: BURZLIWA SESJA W SPRAWIE SZKÓŁ. BURMISTRZ ŚLĘCZKA PRZEPRASZAAutor komentarza: Umieramy przrz SMOG !Treść komentarza: W Polsce z powodu smogu umiera przedwczesnie co roku oklo 40 tysiecy osob !Data dodania komentarza: 26.01.2026, 12:44Źródło komentarza: Pożegnanie z kopciuchem? Nie w naszych powiatach!Autor komentarza: KalinaTreść komentarza: Będzie co raz mniej ślubów kościelnych, co raz mniej dzieci będzie uczestniczyło w lekcji religii. Dlaczego? najmłodsze pokolenie, które teraz zawiera związki małżeńskie jest pokoleniem gdzie najszybciej spada odsetek wierzących.Data dodania komentarza: 25.01.2026, 16:13Źródło komentarza: MYSZKÓW. W 2025 ROKU ZAWARTO WIĘCEJ MAŁŻEŃSTW CYWILNYCH NIŻ KONKORDATOWYCH (KOŚCIELNYCH)Autor komentarza: ale bujdaTreść komentarza: ,,Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest pod w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań”Data dodania komentarza: 25.01.2026, 09:55Źródło komentarza: Sekta czy nowy Kościół z Czatachowy? Ruszył proces o eksmisję księdza Daniela Galusa, który nazwał się Prorokiem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama