Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 17 czerwca 2026 04:22
Przeczytaj!
Reklama
Reklama 2
Reklama

RUSZAJĄ ROZGRYWKI W III LIDZE GRUPIE 4

Już w najbliższy weekend ruszają rozrywki w III lidze śląskiej grupie 4, w której w sezonie 2025/2026 zagra KP Warta Zawiercie. Okres przygotowawczy Warta rozpoczęła w ołowie lipca, a w środę 23 lipca rozegrała pierwszy sparing z Łazowianką Łazy, który zakończył się wygraną 11:1.
Podziel się
Oceń

Już w najbliższy weekend ruszają rozrywki w III lidze śląskiej grupie 4, w której w sezonie 2025/2026 zagra KP Warta Zawiercie. Okres przygotowawczy Warta rozpoczęła w ołowie lipca, a w środę 23 lipca rozegrała pierwszy sparing z Łazowianką Łazy, który zakończył się wygraną 11:1. Łącznie w okresie przygotowawczym Zawiercie rozegrało cztery sparingi, z których trzy wygrała, raz musiała uznać wyższość rywali. 

Wyniki spotkań sparingowych KP Warty Zawiercie:

KP Warta Zawiercie - Łazowianka Łazy 11:1

KP Warta Zawiercie - Legion Bydlin 0:4

KP Warta Zawiercie - KS Myszków 1:0

KP Warta Zawiercie - RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4:3

W najbliższą sobotę 9 sierpnia piłkarze KP Warty Zawiercie wznowią rywalizacje w katowicko-sosnowieckiej lidze okręgowej grupie 4 wyjazdowym meczem z KS-em Unią Ząbkowice. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:00.

Lista drużyn w III lidze śląskiej katowicko-sosnowieckiej grupie 4 w sezonie 2025/2026:

1. CKS Czeladź

2. KS Cyklon Rogoźnik

3. MKS Górnik Wojkowice

4. BKS Sarmacja Będzin

5. KS Niwy Brudzowice

6. KS Slavia Ruda Śląska

7. LKS Unia Kosztowy

8. KS Kamionka Mikołów

9. KP Warta Zawiercie

10. KS Unia Ząbkowice

11. KS Stadion Śląski Chorzów

12. KS Górnik Sosnowiec

13. GKS Wawel Wirek

14. KS Górnik Piaski

15. LKS Pogoń Imielin

16. TP Jastrząb Bielszowice

Zestawy par pierwszej kolejki w katowicko-sosnowieckiej lidze okręgowej grupie 4:

GKS Wawel Wirek - BKS Sarmacja Będzin

KS Górnik Sosnowiec - LKS Pogoń Imielin

KS Niwy Brudzowice - KS Cyklon Rogoźnik

KS Unia Ząbkowice - KP Warta Zawiercie (9 sierpnia, godzina 17:00)

KS Górnik Piaski - TP Jastrząb Bielszowice

KS Kamionka Mikołów - MKS Górnik Wojkowice

LKS Unia Kosztowy - KS Slavia Ruda Śląska

KS Stadion Śląski Chorzów - CKS Czeladź (tu), foto: profil na FB Łazowianka Łazy


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA Autor komentarza: zgred Treść komentarza: Najwyraźniej cierpicie na efekt poszczepienny, który rzucił wam się wam na oczy. Po szpricy oby tylko się tylko na tym skończyło. Bo te OSTATNIO masowe turboraki ... PRZERAŻAJĄ. Data dodania komentarza: 31.05.2026, 16:26 Źródło komentarza: Kopciuchy trują nie tylko zimą
Reklama
Reklama
Reklama