Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 28 czerwca 2026 06:29
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama
2 lipca w Myszkowie MONSTER TRUCK:

KASKADERSKIE SHOW, JAKIEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁEŚ

PRZYGOTUJCIE SIĘ NA EKSTREMALNĄ JAZDĘ! Brzmi hasło reklamowe imprezy która już jutro 2 lipca 2025 na parkingu przed stadionem miejskim przy ulicy Pułaskiego. Mamy bezpłatne wejściówki na tę imprezę. Wystarczy wysłać do nas wiadomość.
Podziel się
Oceń

Silniki ryczą, opony piszczą, a adrenalina leje się strumieniami . Już 2 lipca będzie można się przenieść prosto do świata filmowych pościgów, ognistych eksplozji i kaskaderskich wyczynów rodem z Hollywood. 

GDZIE? Stadion Miejski w Myszkowie– parking, ul. Pułaskiego, Myszków
KIEDY? Środa 2 lipca – start imprezy punkt 20:00

 Co na Ciebie czeka?  
 Niesamowite pokazy driftu
 Wypadki pod kontrolą – emocje bez granic
 Przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce  ,
 Przebijanie płonącej ściany… GŁOWĄ!  
 Jazda na dwóch kołach – auta i quady w akcji
 MONSTER TRUCK z potężnym V8 – prawdziwy potwór na kołach
 Kobiety kontra grawitacja – przejażdżki na dwóch kołach z Rajmundem
 Jedyny w Polsce DRAGSTER  
 Totalna nowość – jedyny AUTOROBOT w kraju   
 Premierowy MONSTER TRUCK – świeżo z garażu prosto na pokaz!

  DLA DZIECI: Po pokazie… przejażdżka MONSTER TRUCKIEM ZA DARMO!  

  BILETY dostępne w kasach tuż przed wydarzeniem.
  Info: 513 190 570

  TO NIE JEST ZWYKŁY POKAZ. TO SPEKTAKL EMOCJI 
Zabierz znajomych, rodzinę, aparat i… trochę odwagi! 

Miejsce wydarzenia:
MYSZKÓW  STADION MIEJSKI - PARKING UL. PUŁASKIEGO  2.07 ŚRODA 20:00
 

BEZPŁATNE BILETY, CZYLI KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!

Dla naszych Czytelników, firma Extrem Cascaders Team, organizator pokazu przygotowała kilka bezpłatnych wejściówek, które rozdamy wg. zasady: "kto pierwszy ten lepszy". Wystarczy wysłać na nasz adres mailowy: 

[email protected]

wpisując w tytuł wiadomości: "Monster Truck w Myszkowie! Biorę to w ciemno!"

podając: 

Imię i nazwisko, nr telefonu, żeby otrzymać darmową wejściówkę. Pierwsze osoby, które wyślą wiadomość, mają szansę zdobyć bezpłatne bilety. Kto zdąży, do wyczerpania biletów, otrzyma zwrotną wiadomość  od nas "You won!". Bilety będą do odbioru przed imprezą, w kasie, gdzie będzie czekała lista zwycięzców. Odbiór na hasło: "Gazeta Myszkowska" z podaniem nazwiska. 

Aktualizacja: wejściówki rozeszły się w kilka minut! 

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie, które zaczyna się w środę o 20:00 rozeszły się w kilka minut po opublikowaniu zapowiedzi. Mimo tego, maile z hasłem "Monster Truck w Myszkowie! Biorę to w ciemno!" dostawaliśmy jeszcze przed chwilą. Mieliśmy do rozdania 10 biletów, a organizator dostał jeszcze wczoraj listę nazwisk z numerami telefonów, osób które zdążyły najszybciej wysłać wiadomość. Niestety mieliśmy też prośby: "są jeszcze wejściówki", syn bardzo się dobrze uczy, ale złamał nogę. Byłby to dla niego prezent". Niestety, pomijając że te prośby o bilety przychodziły gdy już rozdaliśmy  wszystkie bilety, to nawet jakbyśmy mieli więcej i coś by zostało, to niestety, nie spełniły warunków. Nie było hasła w mailu! Nie byliśmy też w stanie odpowiadać, na setki zapytań w stylu: "czy są jeszcze wejściówki?", zwłaszcza, że pytanie było bez hasła: ""Monster Truck w Myszkowie! Biorę to w ciemno!"

Czytajcie nie tylko zapowiedź na FB, ale przede wszystkim artykuł! Zgłoszeń dostaliśmy kilkaset, mamy nadzieję, że większość jednak zjawi się na imprezie, choć trzeba będzie kupić bilet. 

Dobrej zabawy!

 

Po ile bilety? Zdradzamy ceny. Naszym zdaniem przystępne

Otrzymujemy setki zapytań: PO ILE BILETY? Bo jest przecież oczywiste, że pewna liczba darmowych wejściówek nie jest gigantyczna i organizator większość biletów musi sprzedaż. Początkowo nie podaliśmy cen biletów w artykule, ponieważ tej informacji nie podał organizator, firma Extrem Cascaders Team. Ale w uzgodnieniu z nimi, podajemy ceny:

DZIECI 0-3 LATA -GRATIS! (tylko pod opieką dorosłych!)

bilet ulgowy dla osób +3-15 lat: 50 złotych

bilet normalny: 70 złotych

Warto przyjść wcześniej!

Organizator zachęca, aby na miejsce wydarzenia przyjść wcześniej. Impreza rusza o 20:00 ale przecież trzeba mieć czas za zakup biletów.  Warto więc przyjść nawet godzinę wcześniej, lub jeszcze wcześniej. Zapas czasu będzie można spożytkować na oglądanie maszyn, zawodników. 

 

LInk do wydarzenia organizatora na FB:



 

Więcej o autorze / autorach:

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty KOPI$ Treść komentarza: Nasz ukochany kraj właśnie przerżnął proces w międzynarodowym arbitrażu z Pfizerem mamu mu wypłacić kwotę 5,6 miliarda , plus 170 milionów za proces sądowy. Kwota ta wystarczyła by na natychmiastowe oddłużenie wszystkich polskich szpitali, oraz na bajońskie pensje lekarzy na następnych kilkanaście lat. CZUWAJ !!!! Data dodania komentarza: 19.06.2026, 18:07 Źródło komentarza: BYŁ STAROSTĄ, BYŁ DYREKTOREM. SZPITAL PADA ZA DYREKTORA DORSA Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: Teraz to znajdą ale w Afryce. W naszym regionie wszystkie zakłady metalurgiczne i szkoły dawno temu zlikwidowano. No chyba że zgłoszą się magistry po dziwacznych nikomu niepotrzebnych studiach. Data dodania komentarza: 10.06.2026, 17:01 Źródło komentarza: AXA Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie poszukuje pracowników w zawodzie Szlifierz/Odlewnik Autor komentarza: Zaciekawiony Treść komentarza: Szok szok 😣 czekam na ciąg dalszy … Data dodania komentarza: 4.06.2026, 21:54 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! J Autor komentarza: Redakcja Treść komentarza: Nie odpowiadamy za to, co pisze Gazeta Wyborcza. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 23:17 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Myszkowska LEWICA Treść komentarza: Niedawno kolega mi pokazał stare numery GW. W których redaktor naczelny opiewał osiągnięcia i super uczciwość, oraz nieskazitelność ducha Wojciech P. oraz też skazanego malwersanta , również byłego starostę Mariana W. Odkryłem też że ta lewacka dziś gazeta opluwała LEWICĘ jak tylko się dało, a nawet jeszcze gorzej. Ot taka prawda dziejowa. NIE MA TO JAK GUMOWY KRĘGOSŁUP. Data dodania komentarza: 3.06.2026, 17:56 Źródło komentarza: Lekarze Wojciech P. i Beata J-B. Razem 7 oskarżonych. Akt oskarżenia w sądzie! Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Również tak uważam jak M Data dodania komentarza: 1.06.2026, 16:38 Źródło komentarza: BĘDZIE GORĄCO. SZKOŁA W PILICY BRONI DYREKTORA
Reklama
Reklama
Reklama