Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 2 sierpnia 2025 05:36
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

KOLEJNY RAZ ZAGRALI Z ORKIESTRĄ

W ostatnią sobotę stycznia w hali Sportowej przy Zespole Szkół w Szczekocinach odbyła się kolejna edycja turnieju piłkarskiego. W zawodach wzięło udział 10 drużyn, które w pierwszej fazie zostały podzielone na dwie grupy. Turniej odbył się głównie w celu promowania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która grała w tym roku onkologii i hematologii dziecięcej.
Podziel się
Oceń

W ostatnią sobotę stycznia w hali Sportowej przy Zespole Szkół w Szczekocinach odbyła się kolejna edycja turnieju piłkarskiego. W zawodach wzięło udział 10 drużyn, które w pierwszej fazie zostały podzielone na dwie grupy. Turniej odbył się głównie w celu promowania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która grała w tym roku onkologii i hematologii dziecięcej.

W półfinale ALDach Szczekocin przegrał ze SPARK Weldin 3:2. początek meczu należał do Sparka, który prowadził 2:0. Krzysztof Minor strzelił 2 bramki i praktycznie do samego końca było 2:2. Jednak tego wyniku nie udało nam się dowieźć. Końcówka spotkania Spark strzela bramkę na 3:2 i to oni awansują do finału. Drużyna SPARK Weldin okazała się najlepszą wygrywając w finale z ALDach FT 3:1. W mecz o miejsce 3 ALDach Szczekocin zmierzł się z Weldingami.

MVP Turnieju uznany został Damian Adamiecki. Najlepszym strzelcem został Krzysztof MINOR, a bramkarzem Denis Chojnacki. Drużyna ALDach Szczekociny zagrała w składzie: Szymon Spurek (GK), Adamus Sławomir, Adamus Dominik, Gała Piotr, Kowalik Krystian, Minor Krzysztof, Papaj Konrad, Rolek Łukasz, Winiarski Łukasz.

Faza grupowa:

GRUPA A:

1. ALDAch FT 9 pkt

2. Spart Welding 9 pkt

3. Los Blancos 6 pkt

4. DFC Old Stars 4 pkt

5. Start Słupia 1 pkt

GRUPA B:

1. ALDach Szczekociny 12 pkt

2. Young Boys 7 pkt

3. DFC Łabędy 4 pkt

4. Team Kurzelów 2 pkt

5. FC Drużykowa 2 pkt

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. SPART Welding

2. ALDach FT

3. Young Boys

4. ALDach Szczekociny (tu), foto: profil na MKKS Sparta Szczekociny


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EmerytTreść komentarza: Boże dałeś nam dzieciństwo, które zabrałeś. Boże dałeś nam młodość i również zabrałeś. Dałeś PiS tylko się przypominamy…Data dodania komentarza: 31.07.2025, 08:35Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u Ziobry B Autor komentarza: xppTreść komentarza: Pier...... złodzieje myszkowscy w tej policjiData dodania komentarza: 31.07.2025, 02:16Źródło komentarza: CO MA WSPÓLNEGO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA NA SAMOS I „ARESZTOWANIE” ŁODZI W MYSZKOWIE?Autor komentarza: ZbyszekTreść komentarza: Dlaczego nie jestem zaskoczony ?!😂 Cały PiS !Data dodania komentarza: 30.07.2025, 12:19Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u ZiobryAutor komentarza: TomiTreść komentarza: Gdyby się dało to na pewno włodarze by zatrudnili czarodziejkę aby w moment wyczarowała przebudowę. Ale się nie da. Trudno. Są utrudnienia potem będzie ładnie. W domu jeżeli są remonty też źle się mieszka.Data dodania komentarza: 23.07.2025, 11:36Źródło komentarza: Myszków się zmienia– trwa wieloetapowa rewitalizacja centrum miastaAutor komentarza: ZawiszaTreść komentarza: To sabotaż terrorystyczny, wiecznie rozkopany Myszków, przejechać się nie da, utrudnia to strasznie życie, Idiotyczna przebudowa! Idioci z władz miasta, dlaczego zlikwidowaliście dworzec autobusowy?Data dodania komentarza: 22.07.2025, 06:25Źródło komentarza: Myszków się zmienia– trwa wieloetapowa rewitalizacja centrum miastaAutor komentarza: MiTreść komentarza: W powiecie takich niepelnosprytnych rodziców nie brakuje. A to sobie tatusiowie wożą dzieci na motocyklach bez żadnych zabezpieczeń, a to kulig za samochodem. A potem pogrzeb dziecka albo kalectwo na całe życie.Data dodania komentarza: 20.07.2025, 09:11Źródło komentarza: MYSZKÓW. TRAGICZNY WYPADEK JADĄCYCH QUADEM. TRZY OSOBY, W TYM DZIECKO, CIĘŻKO RANNE. ZDJĘCIE
Reklama
Reklama
Reklama