Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
środa, 30 kwietnia 2025 21:25
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

FAWORYT NIE ZAWIÓDŁ

W sobotę 16 listopada w kolejnym mecz o punkty szczypiorniści CMC VIRTU VIRET Zawiercie rozegrali na wyjeździe z zespołem SPR-u Grunwald Rudę Śląską. Mecz ten rozgrywany był w ramach ósmej kolejki spotkań I ligi Piłkarzy Ręcznych i zakończył się wygrana Zawiercia wynikiem 34:22.
Podziel się
Oceń

W sobotę 16 listopada w kolejnym mecz o punkty szczypiorniści CMC VIRTU VIRET Zawiercie rozegrali na wyjeździe z zespołem SPR-u Grunwald Rudę Śląską. Mecz ten rozgrywany był w ramach ósmej kolejki spotkań I ligi Piłkarzy Ręcznych i zakończył się wygrana Zawiercia wynikiem 34:22. Pierwsze minut spotkania były wyrównane i żadna z drużyn nie wyszła na prowadzenie większe niż jedna branka. Dopiero w 22 minucie zawiercianie wyszli na trzybramkowe prowadzenie przy wyniku 8:11. W kolejnych minutach udało i się zdobyć cztery bramki z rzędu nie tracąc przy tym żadnej, a ich przewaga wzrosła do wyniku 9:16. Siedmiobramkowe prowadzenie utrzymali już o końca pierwszej połowy, którą zakończyli wynikiem 11:18.

Drugą część meczu celnym rzutem rozpoczął dla Viretu Jakub Romian. W odpowiedzi gospodarze zdobyli trzy bramki odrabiając część strat. Do 40 minuty spotkania gra toczyła się punkt za punkt. W kolejnych minutach gości zdobyli pięć bramek z rzędu podwyższają prowadzenie do dziesięciu bramek różnicy. W ostatnich minutach spotkania przewaga Viretu jeszcze wrosła, a mecz zakończył się wynikiem 34:22.

W kolejnym meczu ligowym zawodnicy CMC VIRTU VIRET Zawiercie podejmą we własnej hali KSSPR Końskie. Spotkanie zaplanowane jest na sobotę 23 listopada, na godzinę 17:00.

***

SPR Grunwald Ruda Śląska - CMC VIRTU VIRET Zawiercie 22:34 (11:18)

Składy:

SPR Grunwald Ruda Śląska: Błaś – Karabanowski, Suchy, Kawecki, Hadam, Zawadzki, Wojtynek, Matuszewski, Maue, Ludyga, Skutela, Orzechowski, Jawor, Białkowski. Trener: Arkadiusz Kowalski.

CMC VIRTU VIRET Zawiercie: Aronik – Skoczylas, Burlyta, Matysek, Budziałowski, Rusin, Kurełek, Dovbysh, Voinov, Hardzina, Danysz, Sitkiewicz, Romian, Cegłowski, Mrożek, Lebiocki. Trener: Patrycja Głąbik.

Kary: 10:8 min. 

Sędziowali: Marek Góralczyk, Marcin Szostok.

Wyniki spotkania ósmej kolejki I ligi Piłkarzy Ręcznych gr. D:

MTS Chrzanów - SPR Górnik Zabrze 39:33

Acana Moto-Jelcz Oława - SMS ZPRP II Kielce 24:32

AZS AGH Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 31:24

Zagłębie Handball Team Sosnowiec - SRS NIKO Przemyśl 37:37 <5:4>

SPR Grunwald Ruda Śląska - CMC VIRTU VIRET Zawiercie 22:34

KSSPR Końskie - SPR Orzeł Przeworsk 26:25

SPR Wisła Sandomierz (pauza)

KS VIVE II Kielce (pauza)

Aktualna tabela I ligi Piłkarzy Ręcznych gr. D:

1. AZS AGH Kraków 7 - 19 - 195:168

2. MTS Chrzanów 8 - 18 - 262:235

3. CMC VIRTU VIRET Zawiercie 7 - 15 - 221:175

4. SPR Orzeł Przeworsk 7 - 15 - 205:180

5. SRS NIKO Przemyśl 7 - 12 - 222:209

6. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 - 11 - 185:174

7. KSSPR Końskie 6 - 9 - 167:165

8. Zagłębie Handball Team Sosnowiec 7 - 8 - 190:194

9. Acana Moto-Jelcz Oława 8 - 7 - 222:263

10. SMS ZPRP II Kielce 6 - 6 - 170:180

11. SPR Grunwald Ruda Śląska 7 - 2 - 168:216

12. SPR Górnik Zabrze 6 - 1 - 165:213

Zestawy par dziewiątej kolejki I ligi Piłkarzy Ręcznych gr. D:

CMC VIRTU VIRET Zawiercie - KSSPR Końskie (23 listopada, godzina 17:00)

SRS NIKO Przemyśl - SPR Grunwald Ruda Śląska

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Zagłębie Handball Team Sosnowiec

SMS ZPRP II Kielce - AZS AGH Kraków

SPR Górnik Zabrze - Acana Moto-Jelcz Oława

MTS Chrzanów (pauza)

SPR Orzeł Przeworsk (pauza) (tu), foto: profil na FB KS Viret CMC Zawiercie


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
ReklamaAdvertisement
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MatiTreść komentarza: 👍Data dodania komentarza: 29.04.2025, 17:21Źródło komentarza: "Hurra Jura" to pierwsza na Jurze, oraz trzecia w Polsce Via FerrataAutor komentarza: ZenekTreść komentarza: Panie Wojciechu współczuję. I Trzymam Kciuki !!!Data dodania komentarza: 24.04.2025, 13:37Źródło komentarza: ZARZUTY KORUPCYJNE DLA BYŁEGO STAROSTY. KAUCJA 200.000 ZŁ I WYSZEDŁAutor komentarza: KarolinaTreść komentarza: 😍Data dodania komentarza: 19.04.2025, 16:19Źródło komentarza: Vespa na JurzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: To jest chyba jednak standard. Dzisiaj (17/04/2025) identyczne obrazki były w Koziegłowach na ul. Żareckiej obok domu burmistrza Koziegłów. Zamiatanie ulicy przebiegało tak że trzeba było uciekać na drugą stronę ulicy żeby jako tako przejść. Tumany kurzu ciągnęły się na odległość 100 m za zamiatarką. Oczywiście wszystkie prace na sucho przy słonecznej pogodzie i 25 stopniach ciepła.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 12:56Źródło komentarza: ZAMIATARKA CZY KURZARKA?Autor komentarza: WojtekTreść komentarza: Takiemu to nic nie zrobią bo ma kolegę sędziego,Data dodania komentarza: 16.04.2025, 14:09Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNEAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Przecież to "elyta" polityczna to co mu zrobią? Jak skażą to się odwoła że sadzili ni ci sędziowie co trzeba.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 02:59Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNE
ReklamaAdvertisement
Reklama
Reklama