Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 28 czerwca 2025 12:39
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

ZAWIERCIE NIE ZATRZYMAŁO LIDERA

Reklama
W meczu szóstej kolejki I ligi Piłkarzy Ręcznych CMC VIRTU VIRET Zawiercie zagrał wyjeździe z liderem rozgrywek, drużyną AZS AGH Kraków. Mecz odbył się w sobotę 19 października i zakończył się porażką zawiercian 29:23.
Reklama
Podziel się
Oceń

W meczu szóstej kolejki I ligi Piłkarzy Ręcznych CMC VIRTU VIRET Zawiercie zagrał wyjeździe z liderem rozgrywek, drużyną AZS AGH Kraków. Mecz odbył się w sobotę 19 października i zakończył się porażką zawiercian 29:23.

Reklama

Pierwsze minuty meczu AZS-u AGH Kraków z CMC Virtu Viret Zawiercie należał do gospodarzy, którzy prowadzili 3:1. Wszystkie bramki dla AZS-u zdobył Konrad Kisiel. W odpowiedzi Zawiercie zdołało doprowadzić do remisu po dwóch wykorzystanych rzutach karnych przez Mikołaja Burlyta. Kolejne minuty to wyrównana gra, aż do 19 minuty przy remisie 6:6. Ostatnie minuty pierwszej połowy do przewaga gospodarzy, którzy zdobyli pięć bramek tracąc przy tym zaledwie jedną.

Druga połowo to ponownie lepsze rozpoczęcie przez krakowian, którzy zdobyli w pierwszych dziesięciu minutach cztery bramki, przy dwóch zdobytych przez Kacpra Cegłowskiego z Viretu. Przewaga gospodarzy wynosiła już sześć bramek. Kolejne minuty spotkania to gra gol za gol. Zawiercianom nie udawało się zbliżyć do rywali na więcej niż cztery bramki. AZS kontrolował do końca przebieg meczu kończąc go wynikiem 29:23.

W ostatnią sobotę października o godzinie 17:00 zawodnicy CMC VIRTU VIRET Zawiercie podejmą we własnej hali Zagłębie Handball Team Sosnowiec w meczu siódmej kolejki I ligi piłkarzy ręcznych.

***

AZS AGH Kraków - CMC VIRTU VIRET Zawiercie 29:23 (11:7)

Składy:

AZS AGH Kraków: Trela, Sęk, Kisiel, Szydło, Gasin, Szpisak, Górkowski, Wywrot, Bujak, Malinowski, Klamrzyński, Szot, Kwarciński,m Dębski, Szymczak, Kociuba. Trener: Adrian Ziaja.

CMC VIRTU VIRET Zawiercie: Aronik - Skoczylas, Burlyta, Matysek, Danysz, Grzegorczyk, Budziałowski, Rusin, Dovbysh, Bednarz, Voinov, Hardzina, Danysz, Romian, Cegłowski, Mrozek. Trener: Patrycja Głąbik.

Kary:16:6 min. 

Sędziowali: Dominik Grzela, Sławomir Kołodziej.

Wyniki spotkania szóstej kolejki I ligi Piłkarzy Ręcznych gr. D:

MTS Chrzanów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 32:38

Acana Moto-Jelcz Oława - SRS NIKO Przemyśl 38:37

AZS AGH Kraków - CMC VIRTU VIRET Zawiercie 29:23

Zagłębie Handball Team Sosnowiec - SPR Orzeł Przeworsk 22:24

SPR Grunwald Ruda Śląska - KSSPR Końskie 28:29

SPR Górnik Zabrze (pauza)

SMS ZPRP II Kielce (pauza)

Aktualna tabela I ligi Piłkarzy Ręcznych gr. D:

1. AZS AGH Kraków 5 - 15 - 140:120

2. CMC VIRTU VIRET Zawiercie 5 - 9 - 157:132

3. SRS NIKO Przemyśl 4 - 9 - 130:110

4. SPR Orzeł Przeworsk 4 - 9 - 113:101

5. MTS Chrzanów 5 - 9 - 152:144

6. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4 - 8 - 120:109

7. Zagłębie Handball Team Sosnowiec 5 - 6 - 132:127

8. KSSPR Końskie 5 - 6 - 141:140

9. Acana Moto-Jelcz Oława 5 - 6 - 138:164

10. SMS ZPRP II Kielce 4 - 3 - 111:123

11. SPR Górnik Zabrze 4 - 1 - 107:141

12. SPR Grunwald Ruda Śląska 4 - 0 - 92:122

Zestawy par siódmej kolejki I ligi Piłkarzy Ręcznych gr. D:

SPR Orzeł Przeworsk - SPR Grunwald Ruda Śląska

CMC VIRTU VIRET Zawiercie - Zagłębie Handball Team Sosnowiec (26 października, godzina 17:00)

SRS NIKO Przemyśl - AZS AGH Kraków

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Acana Moto-Jelcz Oława

SMS ZPRP II Kielce - MTS Chrzanów

KSSPR Końskie (pauza)

SPR Górnik Zabrze (pauza) (tu), foto: profil na FB KS Viret CMC Zawiercie

Reklama

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZgredTreść komentarza: A tu macie drugą odsłonę tego skandalu: https://www.youtube.com/watch?v=5gFawT0aqFY Najwyraźniej marszałek doprowadzi do sankcji wobec policjantów. NO CO NIECH SIĘ CHŁOPAKI UCZĄ.Data dodania komentarza: 27.06.2025, 17:13Źródło komentarza: MYSZKOWSKI POLICJANT W CZASIE WOLNYM OD SŁUŻBY ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCĘAutor komentarza: ZgredTreść komentarza: NOWA SANACJA NAM NA DROGACH ROŚNIE. --- O mało nie zdechłem ze śmiechu! --- Marszałek Bandyta Drogowy:---- https://www.youtube.com/watch?v=X-k21Qf-UwU O dziwo gościa policja do dziś nie zatrzymała. I pewnie tak już zostanie. DOBREGO UBAWU ŻYCZĘ CAŁEJ REDAKCJI oraz MYSZKOWSKIM POLICJANTOM.Data dodania komentarza: 27.06.2025, 08:53Źródło komentarza: MYSZKOWSKI POLICJANT W CZASIE WOLNYM OD SŁUŻBY ZATRZYMAŁ PIJANEGO KIEROWCĘAutor komentarza: StaryTreść komentarza: Największym problemem uczniów są NIEODPOWIEDZIALNE REFORMY MEN. REFORMY CAŁKOWICIE BEZ POJĘCIA OD 40 LATData dodania komentarza: 24.06.2025, 19:37Źródło komentarza: Z jakimi problemami mierzą się uczniowie szkół podstawowych? – Raport Akademii PrzyszłościAutor komentarza: TynfTreść komentarza: BUCHA! CHA! CHA!!! PRZYGADAŁ KOCIOŁ GARNKOWI!! BUCHA!!!!! CHA!!!!! CHA!!!!!!! Ręce człowiekowi opadają.. Ależ Panie Profesorze , wystarcza mi sam życiorys. po co ten prześmieszny tekst...???? Chyba się nie mylę Panie Profesorze..... Co.???Data dodania komentarza: 15.06.2025, 10:37Źródło komentarza: ManipulacjaAutor komentarza: Gina:)Treść komentarza: byłam na ferracie Hura Jura - świetne miejsca , przepiekna okolica bardzo dobrze zorganizowane miejsce z daleka od zgiełku miasta i tłumów ludzi, niesmaowita perełka.polecam równiez z dziecmi.Data dodania komentarza: 11.06.2025, 09:48Źródło komentarza: "Hurra Jura" to pierwsza na Jurze, oraz trzecia w Polsce Via FerrataAutor komentarza: Aga pokolenie ZTreść komentarza: Koleś ma konfederackie poglądy brak szacunku dla kobiet . Bufon, milionami na koncie ma być autorytetem! Dzisiaj jest ten jutro będzie inny influencerData dodania komentarza: 8.06.2025, 17:56Źródło komentarza: DZIWNE WYNIKI WYBORÓW KRAKOWIE I OLEŚNIE. KOMISJE W KTÓRYCH TRZASKOWSKI „DOSTAŁ” MNIEJ GŁOSÓW W II TURZE NIŻ W PIERWSZEJ. A jak było u nas?
Reklama
Reklama
Reklama