Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 17 sierpnia 2025 05:35
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

DOŻYNKI POWIATU MYSZKOWSKIEGO BYŁY W NIEGOWIE

W minioną niedzielę, 8 września odbyły się Dożynki Powiatowe w Niegowie.
DOŻYNKI POWIATU MYSZKOWSKIEGO BYŁY W NIEGOWIE

Autor: zdjęcia starostwo powiatowe w myszkowie

Podziel się
Oceń

Uroczystości rozpoczęły się od odprawionej w intencji rolników mszy świętej, celebrowanej przez ks. proboszcza Jerzego Ręczaka z parafii św. Mikołaja w Niegowie.

Po mszy uczestnicy uroczystości przeszli  do amfiteatru.  Przemarsz poprowadziła Orkiestra Dęta w Bliżycach pod batutą Karola Pospieszalskiego.  Starostowie dożynek, Izabela Taranek-Flak z Jastrzębia w Gminie Poraj i Michał Kumor z Przybynowa w Gminie Żarki, przekazali gospodarzom dożynek, staroście myszkowskiemu Piotrowi Kołodziejczykowi i wójtowi gminy Niegowa Mariuszowi Rembakowi, bochen chleba wypieczony  z tegorocznych zbiorów zbóż. 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Obiektywny obserwatorTreść komentarza: Ktoś musi to zgłosić do NIK, bo to jest defraudacja publicznych pieniędzy.Data dodania komentarza: 5.08.2025, 16:44Źródło komentarza: NIKT CI TYLE NIE DA, ILE PIS PRZED WYBORAMI OBIECA! PANIE STAROSTO, GDZIE JEST BASEN?Autor komentarza: Obiektywny obserwatorTreść komentarza: Jak ktoś tego nie zgłosi do NIK i ktoś za to nie pójdzie siedzieć, to taki proceder będzie trwał, a pieniądze będą defraudowane!!!! Złodziejeje !!!!!!Data dodania komentarza: 5.08.2025, 16:40Źródło komentarza: NIKT CI TYLE NIE DA, ILE PIS PRZED WYBORAMI OBIECA! PANIE STAROSTO, GDZIE JEST BASEN?Autor komentarza: DuszekTreść komentarza: Numer konta jest podany na facebooku na profilu klubu musashizarkiletniskoData dodania komentarza: 3.08.2025, 12:20Źródło komentarza: Jakub Kulak z Musashi Żarki-Letnisko z szansą na start w Grecji i Tajlandii. Ale to kosztujeAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Boże dałeś nam dzieciństwo, które zabrałeś. Boże dałeś nam młodość i również zabrałeś. Dałeś PiS tylko się przypominamy…Data dodania komentarza: 31.07.2025, 08:35Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u Ziobry B Autor komentarza: xppTreść komentarza: Pier...... złodzieje myszkowscy w tej policjiData dodania komentarza: 31.07.2025, 02:16Źródło komentarza: CO MA WSPÓLNEGO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA NA SAMOS I „ARESZTOWANIE” ŁODZI W MYSZKOWIE?Autor komentarza: ZbyszekTreść komentarza: Dlaczego nie jestem zaskoczony ?!😂 Cały PiS !Data dodania komentarza: 30.07.2025, 12:19Źródło komentarza: Jak Michał Woś szczuje i manipuluje. To były Wiceminister Sprawiedliwości u Ziobry
Reklama
Reklama
Reklama