Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 28 grudnia 2025 02:51
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

MYSZKÓW. PIJANY 79-LETNI MĘŻCZYZNA ZNIEWAŻYŁ POLICJANTÓW

Myszkowscy policjanci podczas interwencji zostali znieważeni przez 79-letniego mieszkańca meżczyznę.
MYSZKÓW. PIJANY 79-LETNI MĘŻCZYZNA ZNIEWAŻYŁ POLICJANTÓW

Autor: kpp myszków

Podziel się
Oceń

 W środę, 15 maja  przed godziną dyżurny myszkowskiej komendy policji odebrał   zgłoszenie  o mężczyźnie siedzącym  na chodniku i zachowującym się agresywnie wobec przechodniów. Na miejscu mundurowi zastali kompletnie pijanego mężczyznę. Gdy funkcjonariusze podjęli wobec niego interwencje, zaczął się awanturować, nie chciał podać swoich danych osobowych, okazać dokumentu tożsamości. 79- latek zachowywał się agresywnie i wyzywał funkcjonariuszy grożąc im  pozbawieniem życia.

Wielokrotne wezwania do zachowania zgodnego z prawem nie przynosiły rezultatu. Stróże prawa bardzo szybko podjęli decyzję o zatrzymaniu mężczyzny.  79-latek  trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu  usłyszał zarzuty i stanie przed  sądem.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Futra wyszły z modyTreść komentarza: Futra przechodzą do historii 👍 od roku 2026r. New York Fashion Week dołącza do rewolucji m.in w Londynie, Mediolanie na wybiegach obowiązywać będzie zakaz prezentowania prawdziwych futer 👏👏👏 wydawca Vogue, Vanity Fair również nie będą pokazywać prawdziwych futer. Futrom powiedziały nie takie firmy jak: Gucci, CHANEL, Prada, Versace, Michael Kors. Futra są dla zwierząt nie dla ludzi!Data dodania komentarza: 26.12.2025, 15:50Źródło komentarza: Historyczny moment: Sejm przegłosował zakaz hodowli na futro!Autor komentarza: Nie dla futer!Treść komentarza: Bzdury pan piszesz i nie masz pan wiedzy o tym okrutnej działalności.Data dodania komentarza: 26.12.2025, 15:30Źródło komentarza: Historyczny moment: Sejm przegłosował zakaz hodowli na futro!Autor komentarza: Polak RodzimyTreść komentarza: Urolog z Rzeszowa "okaleczał ludzi"? "To będzie jedna z większych afer medycznych" : https://www.tokfm.pl/polska/podkarpackie/tokfm-7-189660-31639722-onet-urolog-z-rzeszowa-okaleczal-ludzi-to-bedzie-jedna .i jeszcze to: https://www.rynekzdrowia.pl/Aparatura-i-wyposazenie/To-bedzie-jedna-z-wiekszych-afer-medycznych-w-Polsce-Mocne-slowa-w-sadzie-ws-operacji-robotycznych,267674,5.html I na koniec inny cukiereczek - Afera wokół operacji robotem w MSWiA- : https://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-wokol-operacji-robotem-w-mswia-prof-durlik-odpowiada-nikt-niczego-nie-ukradl/zb3e93h. DOBREGO SAMOPOCZUCIA REDAKCJI ŻYCZE.Data dodania komentarza: 26.12.2025, 02:16Źródło komentarza: Liczba operacji z udziałem robotów chirurgicznych w Polsce dynamicznie rośnie. Potrzeby są znacznie większeAutor komentarza: FranekTreść komentarza: Dla niektórych pacjentów ze szpitala będzie to ostatnia Wigilia bo muzyka nie zastąpi ruiny polskiego lecznictwa.Data dodania komentarza: 24.12.2025, 07:00Źródło komentarza: Prawdziwy koncert i NAPRAWDĘ w WIGILIĘ! DLA PACJENTÓW SZPITALAAutor komentarza: Polak RodzimyTreść komentarza: OBŁOWILI SIĘ NA ZARAZIE, TO TERA CZAS CHWYCIĆ ZA ŁOPATY, ALBO ZABRAĆ SIĘ DO ROBOTY W BIEDRONCE.Data dodania komentarza: 22.12.2025, 13:26Źródło komentarza: PIELĘGNIARKI I POŁOŻNE SMUTNO NA ŚWIĘTA: ZOSTAŁYŚMY ZWOLNIONE, POZBAWIONE SZACUNKUAutor komentarza: Polak RodzimyTreść komentarza: SKANDAL I ANTYPOLSKIE DZIAŁANIE. SKANDALData dodania komentarza: 22.12.2025, 13:23Źródło komentarza: Historyczny moment: Sejm przegłosował zakaz hodowli na futro!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama