ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII!

  • 10.06.2022, 12:00
ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII!

Podziel się:

Oceń:

Znasz dobrze reguły ortografii? Portal edukacyjny Dyktanda.pl oferuje możliwość sprawdzenia naszej wiedzy. W dniach 13.06 - 17.06 rozegrana zostanie już III. edycja konkursu Mistrz Ortografii. Uczestnicy będą mieli za zadanie rozwiązywać - możliwie bezbłędnie oraz w krótkim czasie - po 2 dyktanda konkursowe dziennie. Wszystko zostanie przeprowadzone przez internet.

Aby umożliwić udział każdemu, bez względu na wiek, przygotowano aż 5 kategorii wiekowych. Dzięki temu każdy uczestnik będzie miał do rozwiązania dyktanda na odpowiednim do swoich możliwości poziomie trudności.

Jak dołączyć do konkursu? Wystarczy wybrać odpowiednią kategorię wiekową, a następnie kliknąć „Zapisz się do konkursu” na stronie internetowej dyktanda.pl/lista-konkursow.

Skoro jest to konkurs, to nie mogło zabraknąć również nagród. Na 10 najlepszych Mistrzów Ortografii w każdej spośród pięciu kategorii wiekowych czekają pakiety korepetycji do wykorzystania w serwisie z korepetycjami online Tutors.live. Będą mogli dzięki temu podszkolić się z języków obcych lub z wybranego przedmiotu szkolnego. Co więcej, przygotowano również nagrody gwarantowane dla wszystkich uczestników!

Już dziś możesz zapisać się do konkursu i zawalczyć o tytuł Mistrza Ortografii!

Informacja prasowa Zespołu Dyktanda.pl


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe