UCZNIOWIE Z KROCZYC W WOJEWÓDZKIEJ CZOŁÓWCE

  • 15.06.2022, 09:30
UCZNIOWIE Z KROCZYC W WOJEWÓDZKIEJ CZOŁÓWCE

Podziel się:

Oceń:

(Kroczyce) W tym roku Wojewódzki Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym przeprowadzony został w Szkole Podstawowej w Kroczycach. W finałowe szranki stanęło kilkanaście drużyn z całego regionu. Najlepsi przeszli do etapu ogólnopolskiego. Pierwsze miejsca w obu kategoriach wiekowych zajęły drużyny z SP w Kroczycach.

Wcześniej w całym województwie przeprowadzono eliminacje powiatowe i okręgowe. Najlepsze drużyny spotkały się w sobotę, 14 maja w Szkole Podstawowej w Kroczycach. Tutaj od samego rana prowadzony był 43. Wojewódzki Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Tego dnia zmierzyło się łącznie 14 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych. Najpierw młodzież miała rozwiązać test wiedzy, a następnie pochwalić umiejętnościami jazdy na rowerze.

W młodszej grupie uczestników bezkonkurencyjna okazała się drużyna „gospodarzy” - pierwsze miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kroczycach. Na drugim stopniu podium stanęła drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mazańcowicach, a trzecie miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Psarach.

Spośród starszych uczniów laur zwycięstwa przypadł ponownie reprezentantom Szkoły Podstawowej w Kroczycach, drugie miejsce zajęli uczniowie z Krzepic, a trzecie drużyna z Mazańcowic.

- W kategorii Indywidualnej najlepiej poradzili sobie w grupie młodszej uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mazańcowicach, a w grupie starszej uczeń Szkoły Podstawowej w Kroczycach. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięskim drużynom życzymy powodzenia na etapie ogólnopolskim – przekazuje Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach. (es) Foto: Śląska Policja

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe