Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 3 maja 2024 19:29
Przeczytaj!

KOLEJNE STRACONE PUNKTY Z RYWALEM Z DOLNEJ CZĘŚCI TABELI

W sobotę 23 marca piłkarze MKS-u Myszków rozegrali na własnym boisku mecz osiemnastej kolejki śląskiej IV ligi. Ich rywalem była drużyna LKS-u Orła Miedary. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
Podziel się
Oceń

W sobotę 23 marca piłkarze MKS-u Myszków rozegrali na własnym boisku mecz osiemnastej kolejki śląskiej IV ligi. Ich rywalem była drużyna LKS-u Orła Miedary. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Pierwszą bramkę już w 13 minucie zdobyli goście za sprawą Wojciecha Kotalczyka, który wykorzystał błąd myszkowskiej defensywy. W 28 minucie do remisu doprowadził Alan Jaworski zamykając dośrodkowanie z lewego skrzydła Przemysława Mizgały. A w 45 minucie bramkę do szatni ponownie po błędzie obrony MKS-u zdobył dla Orła Miedary Wojciech Kotalczyk. Remis gospodarzom uratował w 60 minucie strzelając drugą bramkę w meczu Alan Jaworski wykorzystując zamieszanie po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry.

W sobotę 30 marca o godzinie 11:00 piłkarze MKS-u Myszków rozegrają wyjazdowe spotkanie w ramach dziewiętnastej kolejki IV ligi śląskiej. Ich rywalem będzie drużyna BKS-u Sparty Katowice.