ZAWODY JEŹDZIECKIE W GNIAZDOWIE

  • 10.08.2022, 07:30
  • AM
ZAWODY JEŹDZIECKIE W GNIAZDOWIE zawody jeździeckie w Gniazdowie

Podziel się:

Oceń:

Od 1 do 3 lipca 2022 roku na torze T.R.E.C w Gniazdowie odbyły się zawody jeździeckie Working Equitation Silesia, podczas których rozegrane zostały trzy konkurencje. Po raz pierwszy w Polsce zostały zorganizowane zawody Extreme Trail bez ogłowia, które wzbudziły wiele emocji. Ta konkurencja pierwszy raz została rozegrana na zewnątrz.

Pomimo upalnej pogody (33 stopnie w cieniu) pierwszego dnia, na próbie ujeżdżenia wszystko przebiegło pomyślnie.

W sobotę i niedzielę słońce dało nam fory i gorąc odpuścił, dzięki temu koniom i zawodnikom kolejne próby (zręczność i speed) jechało się o wiele łatwiej. Cieszymy się, że zawody udało się zorganizować w takiej formie, gdyż zawodnicy uczestniczący w tych trzech konkurencjach mieli okazję po raz pierwszy się poznać, zintegrować i wymienić cennymi doświadczeniami – mówi Magdalena Ferdyn, organizatorka zawodów.

Puchary najlepszym uczestnikom wręczył m.in. Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka.

Imprezę udało się zorganizować dzięki sponsorom: Stajnia Ferdyn, Performance Automotive Polska Dealer Dodge/RAM, Kwiaciarnia Krakowska 7, Ser Tom sery rzemieślnicze, Pliczko Gospodarstwo żywności naturalnej, Wiktoria Różnowska, Sklep Jeździecki Iberis, Delikatesy Centrum Koziegłowy, Equine SPA rehabilitacja koni, Winnica Rajska, Hotel Pałac Czarny Las oraz Gminie i Mieście Koziegłowy.

AM

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe