ZNAKOWANIE SPOSOBEM NA ZŁODZIEI

  • 08.08.2022, 16:09
  • red
ZNAKOWANIE SPOSOBEM NA ZŁODZIEI

Podziel się:

Oceń:

(Łazy) Rowerzyści, którzy cenią swoje dwa kółka i nie chcieliby paść ofiarą kradzieży, skorzystali z akcji znakowania rowerów. W przedsięwzięciu zorganizowany w Łazach wzięło udział aż 100 rowerzystów. Czemu służyć ma znakowanie jednośladu? Po pierwsze, trwałe cechy identyfikacyjne mogą skutecznie odstraszyć złodzieja. Jednak jeśli już dojdzie do kradzieży, mundurowym będą znacznie łatwiej zidentyfikować skradziony rower, a tym samym zwrócić go właścicielowi.

Zmniejszenie liczby kradzieży rowerów to główny cel akcji zorganizowanej przez Wydział Prewencji KPP w Zawierciu we współpracy ze Starostwem, Urzędem Miejskim oraz Centrum Rozwoju Lokalnego.
W Łazach akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Stróże prawa z tutejszego komisariatu oznakowali 100 rowerów. Spotkania były też świetną okazją do rozmowy o bezpieczeństwie na drodze. Jak zapowiada Policja, nie będzie to ostatnia taka akcja dedykowana rowerzystom. (red) Zdj.: Policja Zawiercie

red

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe