WALCZYLI O PUCHAR WÓJTA

  • 18.12.2021, 15:19 (aktualizacja 18.12.2021, 15:22)
  • Tomasz Urbański
WALCZYLI O PUCHAR WÓJTA

Podziel się:

Oceń:

(Niegowa/Piłka Nożna) W połowie października na sali sportowej w Szkole Podstawowej w Niegowie, odbył się Turniej Piłki Nożnej o Dziecięcy Puchar Wójta Gminy Niegowa dla dzieci ze Szkół Podstawowych z terenu gminy. Organizatorem był Urząd Gminy Niegowa oraz Gminny Klub Sportowy Jura Niegowa. W turnieju udział wzięli uczniowie z Niegowy, Ludwinowa oraz Sokolnik.

W połowie października na sali sportowej w Szkole Podstawowej w Niegowie, odbył się Turniej Piłki Nożnej o Dziecięcy Puchar Wójta Gminy Niegowa dla dzieci ze Szkół Podstawowych z terenu gminy. Organizatorem był Urząd Gminy Niegowa oraz Gminny Klub Sportowy Jura Niegowa. W turnieju udział wzięły szkoły: Szkoła Podstawowa w Niegowie, Szkoła Podstawowa w Ludwinowie oraz Szkoła Podstawowa w Sokolnikach. Do rywalizacji przystąpiło dwanaście drużyn w trzech kategoriach wiekowych. Każdy z zespołów rozegrał trzy mecze. Rywalizacje przebiegała w trzech kategoriach: klasy III – IV, V-VI oraz VII-VII. Zwycięzcami rywalizacji we wszystkich kategoriach okazały się drużyny ze Szkoły Podstawowej w Niegowie. Zwycięzcy otrzymali z rąk Wójta Niegowy puchary, nagrody oraz dyplomy. Wyróżniono najlepszych strzelców oraz najlepszych bramkarzy we wszystkich kategoriach wiekowych, którzy otrzymali nagrody oraz dyplomy. Dodatkowo każda ze szkół biorących udział w rozgrywkach otrzymała komplet piłek sportowych, które z pewnością wykorzystają na lekcjach wychowania fizycznego.

Wyniki turnieju:

Klasy III i IV

I miejsce SP Niegowa I

II miejsce SP Ludwinów

III miejsce SP Sokolniki

IV miejsce SP Niegowa II

Klasy V i VI

I miejsce SP Niegowa I

II miejsce SP Niegowa II

III miejsce SP Ludwinów

IV miejsce SP Sokolniki

Klasy VII i VIII

I miejsce SP Niegowa I

II miejsce SP Sokolniki

III miejsce SP Niegowa II

IV miejsce SP Ludwinów

Klasyfikacja Szkół:

I miejsce SP Niegowat

II miejsce SP Ludwinów i SP Sokolniki

W kategorii klas III i IV

Najlepszy strzelec: Igor Stala (8 bramek) SP Ludwinów

Najlepszy bramkarz: Olga Boroń SP Niegowa

W kategorii klas V i VI

Najlepszy strzelec: Kacper Kolasiński (6 bramek) SP Niegowa

Najlepszy bramkarz: Alan Sikora SP Niegowa

W kategorii klas VII i VIII

Najlepszy strzelec: Hubert Kot (13bramek) SP Niegowa

Najlepszy bramkarz: Michał Sikora SP Niegowa (tu), foto: Andrzej Szczepańczyk

Tomasz Urbański

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe