6000 PODPISÓW ZA TRZASKOWSKIM W KILKA GODZIN!

  • 06.06.2020, 17:37 (aktualizacja 06.06.2020, 18:19)
  • Jarosław Mazanek
kleszczewski_o_trzaskowskim.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Myszkowie pod Lidl-em i na Placu Dworcowym, w Zawierciu w Przychodni doktora Jarosława Kleszczewskiego na Parkowej 12 (Żabki) działacze głównie Platformy Obywatelskiej zbierają w sobotę 6. czerwca podpisy poparcia dla Kandydatury Rafała Trzaskowskiego w wyborach prezydenckich. Trzaskowski jako jedyny z kandydatów musi zebrać 100.000 podpisów i ma na to dodatkowo tylko 7 dni. W piątek został zarejestrowany w PKW sztab kandydata, w sobotę w Myszkowie i Zawierciu zbierano podpisy poparcia. W Zawierciu, ze względu na spore zainteresowanie, podpisy będą też na Parkowej 12 zbierane w niedzielę 7 czerwca w godz. 8-15.00.

Jarosław Kleszczewski, Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Powiecie Zawierciańskim: -Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zainteresowaniem mieszkańców, którzy przychodzą udzielić poparcia Rafałowi Trzaskowskiemu. Często komentują, że mają już dość afer PiSu, tego rozpasania, nie liczenia się ze zwykłym człowiekiem. Często mówią o podejrzanych interesach ludzi związanych z PiS-em przy pandemii, "nam obostrzenia im miliony na sprzęcie medycznym"-mówią. Ludzie nawet dzwonili upewnić się, że jadą z daleka do rodziny na terenie Zawiercia, do rodziców czy dziadków, żeby pomóc im się dostać do przychodni, dla złożenia podpisu. Jeden pan powiedział, że sam już podpisał, ale specjalnie do rodziców przyjedzie z Cieszyna i ich przyprowadzi.

 

W Zawierciu, Pradłach, Kroczycach (w przychodniach J. Kleszczewskiego) poparcia dla kandydatury Rafała Trzaskowskiego  udzieliło prawie 4 tysiące osób!

 

Niego gorzej zbiórka podpisów poszła w Myszkowie, ale "gorzej" jedynie w porównaniu z Zawierciem. W kilka godzin przed Lidl-em i na Placu Dworcowym członkowie PO Powiatu Myszkowskiego zebrali prawie 2000 podpisów. Dariusz Lasecki, przewodniczący PO w Powiecie Myszkowskim: -Bardzo mnie cieszy, że nawet osoby, które mówiły otwarcie, że w I turze zagłosują  np. na Biedronia czy Kosiniaka-Kamysza też chętnie podpisywały listę, mówiąc, że robią to dla demokracji, żeby odsunąć PiS od władzy w Pałacu Prezydenckim. 

Pani Teresa, emerytka: -Przychodzę złożyć podpis poparcia dla Rafała Trzaskowskiego głównie po to, żeby zademonstrować, że to nieprawda, iż osoby starsze, emeryci bezmyślnie głosują na PiS. Mam 72 lata, jestem schorowana, przeżyłam raka. Ale mam dzieci, wspaniałą 13 letnią wnuczkę Maję. Emeryci nie powinni myśleć tylko o tym, że PiS dał im 13 emeryturę, młodszym 500 + za które kupił ich głosy. Powinni myśleć  o przyszłości swoich dzieci, wnuków, prawnuków. A to co wyprawia PiS z naszym krajem, to na pewno nie jest dobra przyszłość. Dość tego łamania Konstytucji, naszych praw przez obecnego, pożal się Boże "prezydenta", rząd, parlament zdominowany przez narodową prawicę, bardziej z faszystami się kojarzącą.

Jarosław Mazanek

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Walduś
Walduś 09.06.2020, 20:57
Szkoda że 6000000 milionów podpisów nie zebrali!! Przecież smiercionośne koperty!!!!
Zawiedziony
Zawiedziony 07.06.2020, 13:56
Trzasnąć notorycznego kłamcę, który ciągle wmawia ludziom same nieprawdziwe obietnice. Trzaskowski wprowadzi podatek katastralny i wywłaszczy Polaków z ich nieruchomości! Trzasnąć Trzaskowskiego!
Dziadek
Dziadek 07.06.2020, 08:41
Popieram Panią Teresę , czas skończyć z rozdawnictwem naszych wspólnych pieniędzy , ,,kupować,, głosy za 500 + , 300 + , 13 tki , 14 tki itp , każdy emeryt jak pracował sumiennie to ma godną emeryturę i na wnuki nie pożałuje !, i nie może myśleć tylko o konsumpcji kiedy ,,poniewierana,, jest konstytucja !i zagraża faszyzm !

Pozostałe