KTO BRUDZI NA ZACISZU?

  • 04.04.2013, 11:32
  • MyszPress
(Myszków) Nasz czytelnik zwrócił uwagę na zaśmiecane regularnie pobocza ulicy Zacisze w Mrzygłodzie. Poruszony przez niego problem, to niestety dość powszechna sytuacja, którą ukróci chyba dopiero „ustawa śmieciowa”.      

(Myszków) Nasz czytelnik zwrócił uwagę na zaśmiecane regularnie pobocza ulicy Zacisze w Mrzygłodzie. Poruszony przez niego problem, to niestety dość powszechna sytuacja, którą ukróci chyba dopiero „ustawa śmieciowa”.

 

- W przeciągu 3 tygodni ktoś notorycznie i bezczelnie wzdłuż ulicy Zacisze w Mrzygłodzie, na odcinku około 300 metrów, wysypuje na poboczu śmieci. Są to słoiki, talerze porcelanowe, kineskopy od telewizorów, a nawet walizki. Ostatnio pojawiła się także sztuczna choinka. Częściowo te śmieci są pokryte śniegiem, ale jak przyjdą roztopy to krajobraz będzie nieciekawy(…) Zastanawiam się co jeszcze ciekawego się pojawi – pisze Łukasz (nazwisko i adres e-mailowy do wiadomości redakcji).

 

OD REDAKCJI

 

„Brudasa z Mrzygłodu” ostrzegamy! Myszkowska Straż Miejska w walce z takimi jak on odnosi w ostatnim czasie sporo sukcesów. Dwóch z nich, za pozbywanie się nieczystości na dziko, słono już zapłaciło. Także dlatego, że i mieszkańcy płacący uczciwie za swoje śmieci mają na oku kombinatorów, będących „na bakier z ekologią”. I informują o nich strażników. Ci ostatni w walce z osobami zaśmiecającymi miasto używają także mobilnych kamer. Może kiedyś takie urządzenie zarejestruje kogoś na ulicy Zacisze? Wtedy z przyjemnością opublikujemy jego zdjęcie. Będzie „fajna pamiątka”, do kompletu z wysokim mandatem i sporą porcją wstydu. (rb)

 

MyszPress

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe