Wyścig Pucharu Polski

start 12.06.2021 10:00

LKS Błękitni Koziegłowy

koniec 13.06.2021 15:00

Lokalizacja: Koziegłowy

W dniach  12 i 13  czerwca 2021 na terenie gminy Koziegłowy wystąpią utrudnienia  w ruchu drogowym w związku z rozgrywanym wyścigiem kolarskim w ramach Pucharu Polski. XVIII Ogólnopolski wyścig w kolarstwie szosowym, konkurencje olimpijskie organizuje MGLKS Błękitni w Koziegłowach. 

W dniu 12 czerwca w godzinach 9:30 - 17:30 droga Koziegłowy – Poraj będzie zamknięta. Objazd  do miejscowości PORAJ PRZEZ: ORDON, MIŁOŚĆ, NOWA KUŹNICA, KUŹNICA FOLWARK, KUŹNICA STARA. A DO KOZIEGŁÓW Z PORAJA PRZEZ KUŹNICE STARĄ, KUŹNICE FOLWARK, NOWA KUŹNICA, MIŁOŚĆ, ORDON , KOZIEGŁOWY.
W dniu 13 czerwca w godzinach 9:30 do godz: 16:00 ruch kołowy odbywał się będzie  z kierunkiem jazdy kolarzy Pińczyce , Huta Szklana, Mysłów, Osiek,  Koclin, Pustkowie Lgockie, Stara Huta , Pińczyce ul. Śląska. Informuje organizator wyścigu MGLKS Błękitni Koziegłowy. (red)

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.