Jarosław Kumor- co publikował na FB w roku 2013

Podziel się:
Oceń:
24.09.2020, 20:04

W roku 2013 opublikowaliśmy artykuł "Portret członka Zarządu Powiatu" Sprawa miała swój ciąg dalszy, również w sądach. Pomyśleliśmy, że warto uzupełnić dane z redakcyjnego archiwum o galerię zdjęć, są to głównie zrzuty ekranowe, pokazujące co publikował radny Jarosław Kumor na swoim profilu FB. Dzisiaj już takich kwiatków nie znajdziecie. Jak ujawniliśmy co radny publikuje, co mogło odzwierciedlać jego poglądy, wszystkie te wpisy usunął. 

Dzisiaj /rok 2020/ Jarosław Kumor jest z-cą KRUS-u w Myszkowie. Nigdy nie chciał wyjawić, jak zdobył tę posadę, skoro ani konkursu, ani choćby ogłoszenia o wolnym stanowisku na stronie KRUS nie było... 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu gazetamyszkowska.pl. MyszPress s.c. z siedzibą w Myszkowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.